2737
2739
عنوان

نه نه نود و نه

212 بازدید | 29 پست

خانمهای عزیز خیلیاتون واسه این روز آرزوهاتون رو خواسته بودید بیایید بگید ببینیم کیا به خواسته هاشون رسیدن دیگه چیزی نمونده کمتر از نیم ساعت دیگه به روز موعود میرسیم

لطفا برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه یا الله بگید❤

عاقا یکیتون ی تاپیک بزنع ببرین پر بازدیدا همونجا هرچی میگین بگین..همع سایت شدع این تاریخ/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه روز عادی مثل بقیه روزا

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2738

بابا دهنمون سرویس شد توروخدا بسه مگه بقیه تو روز های عادی ارزوشون برآورده میشه خار دارن

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
2706