2737
2739

خانوماا میدونید حقوق شوهراتون چنده ؟؟؟ اگه کارمندن فیش حقوقیشونو نشونتون میدن؟؟ اگه هم کارآزاد دارن بهتون میگن چقدره؟؟ و درماه چقدرش رو خرج میکنه براتون منظورم خوراک و پوشاک و مایحتاج شخصیه ؟؟؟ به خودتون میده خرج کنید یا خودش خرج میکنه؟؟؟ من شوهرم فیششو نشون نمیده بهم کارتشو قایم میکنه دستشو میذاره جلو کارتش نبینم  نمیدونم چقدر درآمدشه و( البته اینم بگم حدسی میدونم چقدره) هر چی میگم یه کمش رو بده من خرج کنم نمیده میگه خودم میخرم برات هر دفعه که حقوقشو میدن هم میره بیرون ۱۰۰ تومن یا دویست تومن چیز میخره و میاد هی غر میزنه اعصابم خورد میشه میگم لامصب دو میلیون بذار تو کارت تا بریم مایحتاج بخریم خسته شدم از بس برا چهار تا خوراکی باید اینقده التماس کنم و مدامم میگه تو هله هوله میخورهی تو چرا چیپس و پفک میخوری  دیشب بهش گفتم با خنده  من اگه با کارگر ازدواج کرده بودم بخدا بهتر بود لااقل ۴ تومن در ماه درمی آورد همون ۴ تومنو خرجم میکرد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نه نمیدونم چه قدر میگیره میگه 2500 مطمئنم دروغ میگه 

چون فنی بیرون هم کار میگیره پس انداز هم اصن نمیدونم 

فقط ی مقدار ماهانه میده بهم همین بقیه چیزا هم خودش می‌خره 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

شوهر منم دقیقا نمیگه.منم دوس ندارم بدونم چون اگه کم باشه عذاب وجدان میگیرم موقع خرید😆اما خیلی دست و دلبازه خداروشکر.

هم ماهانه پول میده اما خرید بریم باهم خودش میده.

جفتمون شغلمون آزاده

درآمد متغیره 

پول من و اون نداریم 

کارتامون دست همه 

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
چند ساله ازدواج کردی

راستش ۹۳ عقد کردم ۹۵ قهر کردم ۹۷ آشتی کردم تا الان دوسال و نیم میشه نی نی هم دارم به نظرت مال قهر و دعواس که شکاکه آخه من که چیزی نمیخوام جز خوراکی پوشاکم اهلش نیستم 

2706