2737
2739
عنوان

نامه اي از آينده براي گذشته.....

574 بازدید | 76 پست

من٢٥سالمه

عاشق پزشكي بودم

هنوزم هستم.....گم شده ي من توي زندگيمه اما چون بچه كوچيك دارم قيدشو زدم....دندون هم خيلي دوست دارم ولي نميخوام بخونم چون ميترسم مادر بدي بشم

خانومايي كه از من بزرگتريد و توي موقعيت من بوديد(دوست داشتيد درس بخونيد)ولي به هر دليلي(مثلا ترس از اينكه نشه يا هرچي...)و بخاطرش درس نخونديد بيايد بگيد من چع كنم

اگه برگرديد به عقب چيكارميكنيد؟ميريد دنبال ارزوهاتون؟......يا نرسيدن بهشون اذيتتون نكرد؟فراموششون كردين؟برام نامه بنويسيد....فكركنيد ميخوايد ب خواهرتون كمك كنيد.....كلمه به كلمه ش برام مهمه

نصيحتم كنيد

بگيد برم دنبال علاقم يا نه

شوهرم مخالفتي نداره اما اونجوريم نيست ك هي تشويق كنه

يه روز ميگه برو بخون من پشتتم يه روز ديگه ميگه ولش كن خودتو اذيت ميكني از پاميفتي جووني تو بكن برو بچرخ بگرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نصيحتم كنيد بگيد برم دنبال علاقم يا نه شوهرم مخالفتي نداره اما اونجوريم نيست ك هي تشويق كنه يه رو ...

اگه ارادشو داري اره حتما

اينكه درس بخوني دليل نميشه مادر بدي بشي

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2738
نصيحتم كنيد بگيد برم دنبال علاقم يا نه شوهرم مخالفتي نداره اما اونجوريم نيست ك هي تشويق كنه يه رو ...

اگه علاقه داری برو دنبال علاقت الان که جوونی

من یه مردرو میشناسم ۴۸ سالش بود کار میکرد و درس میخوند اخرشم رتبه سه رقمی اورد رفت یه شهر دیگه یه زندگی جدید و کار جدید و شروع کرد

هیچ وقت دیر نیست

هیچ وقت واسه درس خوندن دیر نیست شما که سنی نداری!

رتبه ۱ کانون وکلا خوزستان پارسال یه خانم ۴۵ ساله اس الان وکیل شده پسرش هم ۲۵ ۲۶ ساله بود اونم وکالت شرکت کرده بود قبول نشد ولی مادرش قبول شد!!! میتونی درکنار مادر بودن درس هم بخونی.

مادر یه نی نی 👶

من نظرم اینه بشین بخون اگر قبول شدی حالا اونجا تصمیم قطعیتو میگیری که ادامه بدی یانه (چون تازه قبول شدنش اول ماجراست)

اگرم نشدی دیگه هیچ وقت حسرت نمیخوری که تلاشتو نکردی 

عملا یک سال از زندگیتو بذار واسه اینکه بقیه سالهای عمرتو به سرزنش کردن خودت نگذرونی

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
من نظرم اینه بشین بخون اگر قبول شدی حالا اونجا تصمیم قطعیتو میگیری که ادامه بدی یانه (چون تازه قبول ...

حرف درستيه خيلي بهش فكركردم

ولي ميگم اينهمه بخونم دو سه سال عمرمو بذارم اخرم نشه چي

همين الانم از همه هم سن و سالام عقبم همشون يا درس خوندن يا يه كاري شروع كردن

سلام خواهر عزیز داشتن بچه مانع پیشرفت نیست سخت هست ولی غیر ممکن نیست خود من با داشتن یک نوزاد درس خوندم لیسانس گرفتم ارشد شرکت کردم کار هم می کنم ارشد هم می خونم به خانواده م هم میرسم البته خانه داری و تربیت فرزند خودش بهترین کاره 

2706