2733
2734
عنوان

باردارای33هفته به بالابیان

403 بازدید | 100 پست

نی نی شماهم سکسکه میکنه متوجه میشین؟ نگران نمیشین وقتی سکسکه میکنن؟بیاین بگین درچه حالین. سخت بتون میگذره؟ ساک بیمارستان روآماده کردین؟ میخاین طبیعی زایمان کنین یاسزارین؟ 

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.
مگه نی نی سکسکه بزنه معلوم میش تو شکم😨😟

اره منم قشنگ متوجه میشم. انگاربیرون ازشکممه وداره سکسکه میکنه. یکم نگران میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 34 هفته ام  ، نمیدونم سکسکه چجوریه مگه،،، فقط روزا دیر میگذرن ب نظرم،، نه باور کن هیچی آماده نکردم از دست کرونا... ی سونو دیگه دارم تو اون مشخص میشه طبیعی یا سزارینه

خوش اومدی به دنیا پسرم جون دلم 😍
2728
من 34 هفته ام  ، نمیدونم سکسکه چجوریه مگه،،، فقط روزا دیر میگذرن ب نظرم،، نه باور کن هیچی آماده ...

همینک انگارپشت سرهم تکون میخوره همون سکسکه اس. من خیلی واضح متوجه میشم. 

سلام 35هفته وچهار روزه امه سوزش سر معده دارم پاهام ورم کرده بدجوری درد میکنه عاره نینیم هرروز سه بار اینا سکسکه میکنه میفهمم ساکم همه وسایلای نی نی روشستم آمادن فقط باید بچینم تو ساک بچه دوممه وطبیعی میارم اگه خدا بخواد تاریخ زایمانم ۱۲دی گفتن

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 
2738
منم 34هفتم تمام شده قشنگ سکسکه میکنه متوجه میشم مگه اشکالی داره?

نمیدونم من تونت خوندم میگه طبیعیه فقط اگ بیشتراز15دقه طول بکشه ممکنه بندناف به گردنش فشاربیاره وباعت بشه اکسیژن رسانی به جنین کم بشه ک سکسکه میکنه ولی من زمان نگرفتم ببینم چقدطول میکشه

سلام 35هفته وچهار روزه امه سوزش سر معده دارم پاهام ورم کرده بدجوری درد میکنه عاره نینیم هرروز سه بار ...

میگن هرکی سوزش سرمهده داره بچش پرموهس نمیدونم تاچه حددرست باشه. من هنوزساکموجمع نکردم نمیدونم چی بزارم. ازطرفی سریه دوراهی ام نمیدونم چیکارکنم دکترخودم بیمارستانی ک میره خیلی هزینش بالاس وزایمان اپیدورال انجام نمیده اون بیمارستان بخاطرکرونا. منم میخام اپیدورال انجام بدم ولی ی بیمارستان دیگ حالانمیدونم بایدتحت نظردکتری باشم که توبیمارستانی که میخام برم کارکنه یاموقع زایمان فقط برم بیمارستان وبگم اپیدورال میخام

سکسکه چجوریه! ؟

مث سکسکه ادم بزرگاس فقط تودلته😂خیلی باحاله پشت سرهم توشکمت نی نی تکون میخوره

میگن هرکی سوزش سرمهده داره بچش پرموهس نمیدونم تاچه حددرست باشه. من هنوزساکموجمع نکردم نمیدونم چی بزا ...

عاره درسته من دخترمم خیلی پرمو بود 

هرچیز که فکر میکنی برا خودت ونی نی لازم میشه بردار 

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 
2706