2733
2734
عنوان

كاش ميشد من زود ازدواج كنم🤧

1104 بازدید | 82 پست

از حرف و كنايه هاى بقيه خسته شدم

همه فاميل ما ١٨ ازدواج كردن ولى من خودم تا ٢٣ سالگى اصلا قصدشو نداشتم !ولى الان هى دخالت ميكنن كه چرا ازدواج نكردى و...هى اين و اون رو معرفى ميكنن(كه اصلا اصلا بهم نميخوريم!)

يا دوست صميميم با يكى رابطه داره و خيلى همو دوست دارن،هر دفعه به من ميرسه ميگه من لااقل يكيو دارم و خيالم راحته ميخوام با كى ازدواج كنم ولى تو هيچ حركتى نميزنى براى خودت!اخهههه من چيكار كنم😔😔😔يا مثلا از رابطه ى خودش زياد پيش من نميگه ميترسه حسودى كنم!!(در صورتى كه من اصلا حسود نيستم)

درصورتى كه خودم درس خونده ام و خانوادم خوبن و وضعشون خوبه و جاى خوب تهرانيم ولى تا حالا خواستگار ايده ال نداشتم

(خيلياشونو اينجا تعريف كردم و نظر شما هم همين بوده)

شايدم مقصر خودم بودم كه اون موقع كه پيشنهاد دوستى داشتم كسيو قبول نكردم!شايد با يكى از اونا دوست ميشدم و ازدواج ولى من حوصله دوستى نداشتم!

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مگه چند سالتونه؟ الان دخترای زیادی با سن چهل سال به بالا گوشه نشین هستن.اونایی هم که ازدواج میکنن چون یکی از طرفین یا دو طرف هیچ فهمی از زندگی مشترک ندارن بیست سی درصد طلاق.

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.

الان 23سالته؟

منم شرایط تورودارم ادمای بی فرهنگ اطرافم زیاده همش تیکه میندازن تابحال خاستگارمناسبی هم نداشتم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706