2733
2734
عنوان

میشه بهم کمک کنید بچه ها برای شفا .....

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 34 پست
بابام غر غر میکنه ها میگه این لامصب بزار کنار 😒 نمیشه دلم تنگ میشه  کاش نفس کشیدن سخت نبود ف ...

اونو که راست میگه .من بودم اصلا بهت نمی دادم  

خوب میشی فدات شم.منم کرونا داشتم نفس نمیتونستم بکشم میفهمم.تو پریودم نفس کشیدنم سخت میشه.راستی یادم اومد طاق باز نخواب.دمر بخوابی خیلی بهتر میتونی نفس بکشی.یا نهایتا به پهلو بخواب ولی دمر خیلی خوبه.

اونو که راست میگه .من بودم اصلا بهت نمی دادم     خوب میشی فدات شم.منم کرونا داشتم نفس نمی ...

زشته جلو بابام 😳😳😳😳😳😳😳ب پهلو ام آخه درد دارم خیلی نفس که میکشم سختمه 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم این ذکر را . توکل ب خدا . 🙏

نه عزیزم این ذکر  سنگینه ممکنه برات عوارض داشته باشه.صلوات و استغفار ذکرهای عام اند هرچقدر خواستی میتونی بگی.ختم سی هزار تا استغفار هم خوبه که در هر روز هراز تا استغفار میگی در بین الطلوعین.ولی نمی دونم برای تو خوبه یا نه.از کارشناس اخلاقها بپرسی بهت میگن

نه عزیزم این ذکر  سنگینه ممکنه برات عوارض داشته باشه.صلوات و استغفار ذکرهای عام اند هرچقدر خواس ...

یعنی چی سنگینه 😳😳😳😳

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2731
نه فدات شم این چه حرفیه.مریضیه دیگه  راحت باش با این بابای گلی که داری

😞😞😞😞والا  تازه از منبر نصیحت اومد پایین 

یه دوستی اینجا میگفتن که به تعداد عدد ابجد کبیر اسم شناسنامه ایت سوره حمد بخون واسه شفا تا سه روز...حتنا پاک باشی و با وضو و رو به قبله...همشم پشت سر هم بخونی وسطش پانشی یا با کسی حرف نزنی..سر یه ساعت مشخص هم بخونی این سه روز رو...مثلا اگ ابجد کبیرت شد ۵۰۰ روزی ۵۰۰ تا حمد تا سه روز

2740
یه دوستی اینجا میگفتن که به تعداد عدد ابجد کبیر اسم شناسنامه ایت سوره حمد بخون واسه شفا تا سه روز... ...

ابجد چی هست 

دعای علوی مصری،مشلول و یستشیر همراه با معنی ،من دوسشون دارم.

کجان این دعا ها 

یعنی چی سنگینه 😳😳😳😳

هر ذکری یه سری اثرات وضعی داره که روی آدم میذاره.حدیث داریم که ذکرهای عام  صلوات و استغفروالله هستند،بقیه ذکرها را هر کی بخواد بگه باید با اهل فن مشورت کنه بخصوص اگه بخواد به تعداد خاص یا خیلی زیاد بگه.مثلا لا اله الا الله ،خاصیتی که داره اینه که آدم رو فقیر میکنه هرکسی توانشو نداره.هر کس باید ذکری رو بگه که مناسب خودشه

هر ذکری یه سری اثرات وضعی داره که روی آدم میذاره.حدیث داریم که  ذکرهای عام  صلوات و استغفر ...

من همیشه 400 میگم . 

حروف ابجد عزیزم هر حرف یه شماره و عدد داره...سرچ کن تو گوگل برات میاد...مثلا اگر اسمت زهراس سرچ کن ا ...

آها ممنونم 

2706