2703
2553

خودم مذهبی ام تقریبا 

و دعا و قرآن میخونم ..... 

حالا میخام 14 روز با خدا خلوت کنم .... 

کسی دعا .نماز .... چیزی هست بهم بگه بخونم 

شاید حالم خوب بشه .... خستم از درد .

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

دعای عشرات بامداد و قبل غروب خورشید بخون، عجیب حالتو خوب میکنه💚💚

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صلوات زیاد بفرست ان شاالله که خوب بشی

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2720

امیدت به خدا باشه امیدوارم دسته خالی برنگردی منم برات دعا میکنم، شنیدم چله دعای مشلول برای رفع درد و پریشانی خیییلی موثره😘😘😘

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
دعای عشرات بامداد و قبل غروب خورشید بخون، عجیب حالتو خوب میکنه💚💚

نخوندم 😦کجا هست 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
ان شاء الله حالت زودتر خوب شه دلوینت عزیز  توصیه میکنم نماز شب ولو ی رکعت وتر رو حتما بخونی ...

آره .حتما 

2714
عریزم 09640 را تو گوگل سرچ کن.اولین سایتی که میاد رو باز کن اونجا میتونی با کارشناس اخلاق حرف بزنی ک ...

چشم 

قربونت برم دلوینت جانم.باور کن امروز گفتی ممکنه نتونم بیام سایت اینقدر دلم برات تنگ میشد هی می اومدم ...

بابام غر غر میکنه ها میگه این لامصب بزار کنار 😒

نمیشه دلم تنگ میشه 

کاش نفس کشیدن سخت نبود فقط .....

چشم

دلوینت جان ذکر یونسیه را زیاد بگو (لا اله  الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین)انشااله  خدایی که یونس را ازشکم ماهی نجات داد شما را هم از بیماری نجات بدهد التماس دعا 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
دلوینت جان ذکر یونسیه را زیاد بگو (لا اله  الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

میگم این ذکر را . توکل ب خدا . 🙏

2706