2733
2739
تقریبا یک ساله فقط برای کارای خیلی مهم و ضروری از خونه میریم بیرون 

من خیلی داغونم یه هفته دیگه راه ها باز شد حتما میرم

خداوند سر را آفرید که روی گردن باشه نه توی زندگی خوصوصی دیگران  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر دیگه اخه

ایشالله زود

ولی واقعیت تا ترامپ شکست رو قبول نکنه و ریاست جمهوری رو تحویل بایدن نده نمیذارن واکسن بیاد بیرون

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2731
منم از بهمن پارسال تاحالا ولی مجبورم هفته ای یبار برم به بابام سر بزنم و شاید دلمون بگیره بریم تو ...

خیلی فکر نکنم هیچ کدومه تون حالتون مثل الان من باشه

ایشالله زود ولی واقعیت تا ترامپ شکست رو قبول نکنه و ریاست جمهوری رو تحویل بایدن نده نمیذارن واکسن ب ...

مگه دسته خودشه که نده 

باید بده

2738

به خدا منم از اسفندتا الان هیچجا نرفتم تابستون اصن طرفای ما خبری نبود ولی با وجود سرزنش همه باز میترسیدم به خاطره بچه هام بیرون برم الانم که دیگه غوغاشده حاله روحیم داغووووونه

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

خونه مامان بابای من و مامان بابای همسرم میریم فقط اونم ی هفتس نرفتیم دیگه وضع خیلی بد تر شده

واقعاااااا داره یادم میره کافه رفتن،بازار رفتن،پاساژ گردی،مهمونی عروسی،تولد 😐ولیییی باید یکم دیگه تحمل کنیم هممون وضع روحیمون خوب نیس ولی به خاطر خودمون،خانواده هامون و کادر درمان باید تحمل‌کنیم همه دنیا تو این وضعه 

ایشالا زود تموم شه واکسن بیاد،ولی وقتی تموم شد کرونا باید قدر تموم لحظه هامون رو بدونیم،قدر ی بازار رفتن ساده رو بدونیم،قدر مهمونی یا عروسی هایی که دعوت میشدیم میگفتیم اه حوصله ندارم رو بدونیم و برا هیچی غر نزنیم

❤Che khobe ke daramet
مگه دسته خودشه که نده  باید بده

فعلا ک گردنش کلفته نمیده

میبینه دقیقا بعد از اینکه گفتن بایدن برنده شد,دقیقا روز بعدش خبر کشف واکسن اومد

میدونه خیلی وقت بود کشفش کردن و منتظر بودن ترامپ بره

میبینه هر روز این همه آدم تو کشورش دارن جون میدن,باز چسبیده ول کن نیست

ولی خدا رو شکر واکسن به اندازه کافی ایران خریده

طرح واکسیناسیون ک شروع شده مشکلی بابت واکسن نداریم

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱