2737
2734
راستی واکسن کرونای کودکان چی؟  چندسال به بعد میتونن بزنن اگه تأیید شد؟  من نگران خواهرمم ...

یعنی واقعا میخواید بزنید ؟ 

اگه یه سال بعد کشت چی😂😂💕

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معلومه ک میزنیم اگر سازمان بهداشت جهانی تاییدش کنه یعنی اکیه دیگ

میدونم عزیزم منم میزنم . علم که مارو نجات میده.

به شوخی در جواب حرف قبلیشون گفتم😉😂

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
من الان دقیقا 4ماهه دیگه حتی برای خرید هم بیرون نمیرم، مامانمو چهار ماهه ندیدم، قبلا هم نمیرفتم ولی ...

عزیزم منم خونه هیچکس نرفتم حتی مامانم که ۱۰ دقیقه فاصله داره 

تابستون چند با تو حیاط دیدنتون

اما با ماشین میریم گاهی خارج شهر بچه ها یکم بدوند یا دوچرخه سواری و خودم راه بدم

البته تا هفته پیش سر کار که الان تعطیل

خرید هم اینترنتی

شما هم برو جاهای خلوت راه برو 

با هیچ کس معاشرت نکن خودتون برید

2740

این مردمی که ماداریم حالا حالا وضعیت همینه من محل کارم جوریه شلوغه رفت امدزیاده بعضیا اصلا رعایت نمیکنن میان بهشون میگیم ماسک بزنین بعدبیایین داخل بهشون برمیخوره بعضیا قهرمیکنن میرن اصلا هیچی حالیشون نیس

بخند که جهانبا اندوه تو دگرگون نمیشود..💙
مگه واکسن کرونا درست شده

ببخشید عزیزم الان پیامتونو دیدم

بله..چند تا کشور درست کردن به تست انسانی هم رسیده

بین نود تا ٩٥ درصد هم ایمنی داده...

تو بعضی کشور ها از اواخر آذر به کادر درمان داده میشه و بعد ب گروه های پر ریسک و...

خودمونم فعلا ٤٢میلیون دُز دارو خریدیم ایشالله بقیه شم میخریم

ولی فعلا اجازه واکسینه شدن نمیدن

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱