2733
2734
عنوان

ازبین بردن جوش

113 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من الان مدت س ماه بیشتره پوست صورتم یهو پر جوش شد البته قبلش اپلاسیون کرده بودم هرچند همیشه هم انجام میدم اما این دفعه پوست صورتم پر جوش شد ،رفتم دکتر دارو استفاده کردم نرفت خیلی جلوه بدی داره ی ماه از خونه نزدم بیرون بخاطر ای جوشا ....کسی راه حلی نداره تازه جوشا چرکی هستند و پوستمم چربه 

پماد پانژل میگن خوبه استفاده کردین؟

والا من خوبی ندیدم

فقط یه آرزو دارم 🤲و براش تااخر عمرم صبر میکنم 🌱.اونم اینه که یه نی نی داشته باشم 👶که به همسرم بگه بابا👨‍👧 دیگه هیچی از خدا نمیخوام.{◇توروخدا براهمسرم یه صلوات بفرستین😔◇}میدونم که گره ای که تو زندگیمه فقط به دستای خودت باز میشه😭🤲پس کمکم کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبا ناشتا اب جوشیده بزار خنگ شه(ولرم)با یه قاشق خاک شیر

ماست+ابلیمو+زردچوبه+ارد نخودچی

البته من بااینا دوجلسه زالو درمانی کردم خیلی خوب ج داد

فقط یه آرزو دارم 🤲و براش تااخر عمرم صبر میکنم 🌱.اونم اینه که یه نی نی داشته باشم 👶که به همسرم بگه بابا👨‍👧 دیگه هیچی از خدا نمیخوام.{◇توروخدا براهمسرم یه صلوات بفرستین😔◇}میدونم که گره ای که تو زندگیمه فقط به دستای خودت باز میشه😭🤲پس کمکم کن.
2731
نه اخه میترسم بدتر بشه ...شما استفاده کردید نتیجه داد؟؟

نه من قرص جلوگیری خوردم خوب شدن دیگه تک و توک میزنم ،ولی پانژل تو اینترنت خیلی تعریف میکنن حالا بیشتر بپرسین...

برای شستشوی پوست هم پن شفاف درما لیفت مناسب پوست چرب استفاده میکنم کمتر شده چربیم 

بی تفاوت باش چون هر چیزی ارزش فکر کردن ندارد شادی چیزی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ی ضعیف
2740
نه من قرص جلوگیری خوردم خوب شدن دیگه تک و توک میزنم ،ولی پانژل تو اینترنت خیلی تعریف میکنن حالا بیشت ...

وای منم داره قرص جلوگیری میخورم ؟ یعنی میگی تاثیر داره ؟؟ 

وای منم داره قرص جلوگیری میخورم ؟ یعنی میگی تاثیر داره ؟؟ 

خیلیییی فقط اون تاثیر داره اخه من پرمویی مردانه هم داشتم مشخص بود که هورمونیه 

البته چند نوعن اونایی که ضد آندروژنن آکنه رو درمان میکنن

بی تفاوت باش چون هر چیزی ارزش فکر کردن ندارد شادی چیزی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ی ضعیف
اینارو مثه ماسک بزنم ؟و چقدر بمونه؟

خاک شیر صبحا ناشتا یه لیوان 

ولی اونای ک+گذاشتم ماسکه هرروز بزن