2737
2739
عنوان

بچه ها بیاید کیا رژیم دارن

70 بازدید | 5 پست

من بعد بارداری اصافه وزن پیدا کردم یه بار رژیم گرفتم حدود ۶ کیلو کم کردم بعد اون دوباره ول کردم الان دوباره شروع کردم ولی وقتی رژیم میگیرم خیلی عصبی میشم یعنی واقعا خلق و خوم عوص میشه من خسته شدم میخوام برگردم به وزن قبلیم حداقل 😥😥😥😥😥

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

مننن رژيمم تقريبا سه هفتس توي تاپيك بامداد خمار عضوم و كالري شماري ميكنيم   

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مننن رژيمم تقريبا سه هفتس توي تاپيك بامداد خمار عضوم و كالري شماري ميكنيم    

من اخه دانشجو پزشکیم و مدام بیمارستانم اگه خونه بودم راحت میگرفتم ولی الان عصبی و بداخلاق میشم 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2728

من تو مجردیم ۱۲۰ بود بعدش رژیم ورزش گرفتم شدم۶۴ وزنم ثابت بود تاشوهر کردم🤪الان رو۷۴ موندم همه چی میخورم ب غیر برنج ....لبنیات زیاد میخورم ...ولی شیرینی جاتم میخورم ن زیاد اگرم بخورم بعدش پیاده روی میکنم یاتوخونه ورزش🥴

من اخه دانشجو پزشکیم و مدام بیمارستانم اگه خونه بودم راحت میگرفتم ولی الان عصبی و بداخلاق میشم 

عزيزم رژيم كالري شماري اصلا سخت نيس كه عصبيت كنه و واقعا منطبق با بدنته كافيه اراده كني توي هرجايي كه هستي طبق برنامه خودت كالري مصرف كني .... بالاي 30 كيلو كم كردن بچه ها داخل تاپيك بامداد خمار

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید.