2733
2734

بچه ها اومدم از صفحه گوشی فیلم گرفتم و  یه سری چیزارو اموزش دادم محیط اروم بود و فقط صدای خدم بود  اونوقت فیلم رو که پلی میکنم یه ذره دستم تکون خورده  صدای خش خش تو فیلمه چطور صداهای محیطو حذف کنم؟؟؟

توو برنامه های اهنگ گذاری روی فیلم گزینه حذف صدای اصلی داره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صدای فیلم رو قطع کن بی صدا کن فیلم رو بعد دوباره صدات رو ضبط کن بزار روی ویدیو 

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2731
چطور ببین من میخوای صدای خودم باشه ولی تکون دستمو اینا نباشه مثلا دستمو میکشم رو گوشی صدای خش خش پخش ...

برنامه انشات رو نصب کن صداتو کلا حذف کن دوباره صدا بگیر بزار روش فک نکنم اینجوری بشه

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤
صدای فیلم رو قطع کن بی صدا کن فیلم رو بعد دوباره صدات رو ضبط کن بزار روی ویدیو 

مرسی بعد میلینم بعصی موقع صبط از صفحه گوشی مثلا علامت فلش و اینا میارن وقتی میخوای گزینه خاصی رو نشون بدن ولی من هم نرم افزار خود گوشیم هم چند تا دیگه نصب کردم نداشت