2737
2734

راضی بودید ازش ؟قیمتاش خوبه یا نه اگه بخریم ضرره؟؟بعد اگه جز دی جی کالا پیج لباس نوزاد داریم بفرستین برام ممنون

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از خانما اینجا خریدخ بود راضی بود.

من چیزای دیگه خریدم از دیجی ولی وسایل نوزاد نه.

پیج توی اینستا زیاده سرچ کنی میاد  اگر تهرانی همه مغازه های بهار پیج دارن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
2738
تو باسلام لباسای مناسبتری هست،خوبیشم اینه قبل سفارش با فروشنده سایز رو هماهنگ میکنی رنگ دلخواهتو میگ ...

کجا عزیزم ؟متوجه نشدم

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘
کجا عزیزم ؟متوجه نشدم

باسلام،اسم اپلیکیشنشه،از بازار دانلود کن.لباس نوزادی بنویسی نیاره،سعی کن از یه غرفه خرید کنی بیشتر که هماهنگ کردن سایزاشم برات راحت باشه.من هفته پیش سفارش دادم فرستادن برام،گفته بودم کدوم برای ماه اول کدوم برا دوماهگی ،دقیق اون سایزارو فرستادن

ممنون ،واسه نوزاد هم میشه؟اخه دخترم ۳۹روزشه

اینو نمیدونم بھشون پیام بدہ بپرس

🖤السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤الســـــلام علیک یا ابا عبدالله ع🖤

من الان پرسیدم لباس یلدایی براشون داشت

یہ سر بزن بہ مزونش

🖤السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤الســـــلام علیک یا ابا عبدالله ع🖤

اگر برای نوزاد میخوای بهتره از سایت تولیدی های معتبر بخری چون مشخصه کجایی هست .دی جی کالا مارکهای متفرقه زیاد داره اگر میخری از دیجی کالا سرچ کن تولید چه برندی هست .من یکی از لباسهایی که از دیجی خریدم اصلا معلوم نیست کار کجاس

نوشته بود ایرانی در توضیخاتش ولی مارکی نداشت

2706