2737
2734
عنوان

کیاا پابجی بازی میکنن؟؟😍🤗

4731 بازدید | 49 پست

من عاشق این بازیم و اعتیاد بهش گرفتم

علاقه شدیدی به این بازی دارم 

همه میگن بازی خوبی نیس باعث میشه عصبی باشی درسته یکم عصبی هستم امااااا بازیشو دوس دارم چیکار کنم نمیتونم کنار بزارمش 

چیکار کنم این بازی رو پاک کنم دیگه سمتش نرم😢💔

کدوم بازی؟/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بازی کن بابا بیخی 😁

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو داری🙂

نه 😁

دوس دارم داشته باشم 😂💔

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2740
پابجی موبایل نصب کنی حذف کردنش برات غیرممکن میشه عاشقش میشی😅

ی زمانی سلطانع کلش بودم/

هیچیییی مث کلش نیس...اعتیادش در حد تریاکع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
نصب کن باهم بریم بازی میتونی حرف بزنی تو بازی ویس دارع 😂😂😂مثلا خواستم ترکش کنم دعوتم گرفتم

تو مایکت هستش دان کنم؟ 😂😂😂

چجوری ترک کردی😐من اصلا نمیتونم

دارم دان می‌کنم ترک نکن عزیز 😐💔

2706