2737
2739

موضوعه خیتانته نمی خوام باعث شک بشم پس خودتون برید بیرون اگ حساسین 

من ۲ روزه متوحه مخفی کاری یا خیانت شوهرم شدم ۲ تا تاپیک قبل کاملا توضیح دادم 

ولی باز میگم فقط تورو خدا کمکم کنید چ جوری ب خانوادم بگم😔

ی زشت بلایکه🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

من‌با ی پیج فیک تمام‌دوستای شوهرمو فالو کردم 

۲ شب پیش مهمونی بود 

شوهرمم بود

یگی‌از دوستاش استوری گذاشته ک دخترم اونجا بودن ولی دخترا با رلای خودشون بودن  قصدم ۱۰۰‌در ۱۰۰ جدایه 

دیروز زنگ زدم ب شوهرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من‌با ی پیج فیک تمام‌دوستای شوهرمو فالو کردم  ۲ شب پیش مهمونی بود  شوهرمم بود یگی‌از دو ...

اصن نباید میزاشتی بره مهمونی حالا اگه دختر تنها اونجا نبوده شاید تو رودروایسی رفته🤔

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
2738

گفتم ی سوال می پرسم خودم جوابشو میدونم 

گفتم دیشب زنم بود ن؟؟؟ 

گفت ن 

گفتم جرا دروغ میگی 

گفت گفتی زن موند گفتم ن گفتم‌نگفتم موند گفتم بود 

کف اره دوس ۳ تا از دوس دخترای دوستام بودن اگ بهت میگفتم میخواستی مثله دفعه های قبل دعوا راه بندازی برا همین‌نگفتم 

بهش گفتم بیایی تهران تکلیفمو باهات روشن میکنم قصدم بی برو برگرد طلاقه 

هیجی نگف گفت الان گیر نده خدافظ از دیشب تا الان هیچچچججج خبری ن زنگ ن پیام هیچیییس نداده ۲ ساعت پیش دیدم هنوز تو اون خراب شدس دارن چیزی کوفت میکنن دارم می میرم نمیدونم چ جوریو با چ رویی ب خانوادم بگم اخه شرمتدگیشو چ کنم 

این ک شوهرم حتی ۱ زنگ نزد ی بمون نگف حتی با اینکه گفتم طلاق هیچچچچ کاری نکردو بداش مهم نیستو چ خاکی تو سرم کنم 😔

گفتم ی سوال می پرسم خودم جوابشو میدونم  گفتم دیشب زنم بود ن؟؟؟  گفت ن  گفتم جرا در ...

بدتر ازون مهمونی رفتم این بی محلیشه وقتی اسم طلاق میاوردی باید زمین و اسمونو بهم میدوخت

گفتم ی سوال می پرسم خودم جوابشو میدونم  گفتم دیشب زنم بود ن؟؟؟  گفت ن  گفتم جرا در ...

چرا خودتم باهاش نمیری؟

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
2706