2733
2739
عنوان

آزمایشhoma ir

471 بازدید | 18 پست

دکتر برام آزمایشhoma ir نوشته چند تا آزمایشگاه رفتم میگن اشتباه نوشته شده ،اومدم به دکترم میگم ،دکترم میگه خودت سرچ کن ،سرچ کردم نوشته مقاومت به انسولین دکترم میگه چه چیزیش عجیب هست ،اشتباه تایپ هم نداره،دوباره شنبه ناشتا ،دوساعت بعد بیداری رفتم میگن ما نداریم (یعنی امکان انجام آزمایش نداریم)باز خدا خیر بده یکی از منشی ها گفته زنگ بزن آزمایشگاه مسعود یا پارسه ببین میگیرن،ملاصه از یکی از آزمایشهای ونک قراره فردا ۸ صبح بیان نمونه گیری

از اینکه این همه آزمایشگاه داریم ولی توان انجام یه آزمایش رو ندارند ناراحتم 😔 خدا کنه اومدن نمونه گیری نکن این مورد رو نمی‌توانیم و از این حرفها

یه جورایی آزمایشگاه ها حق داشتن. آخه homa ir یه آزمایش به خصوص نیست در واقع یک اندکسه که از حاصل ضرب انسولین ناشتا در قند ناشتا به دست میاد. و پزشک شما میتونسته بنویسه انسولین ناشتا و قند ناشتا بعد خودش حساب کنه homa ir چند میشه.

منم تا حالا اصلا ندیدم چنین چیزی رو نسخه کنن.

در واقع این تست خاصی نیست، که آزمایشگاه ها توانش رو داشته باشن یا نه. یک اندکسه.

کسی که آزمایشگاه کار میکنه طبیعیه که ندونه یعنی چی.

مثل این میمونه که مثلا من نسخه کنم غربالگری سه ماهه اول! بعد انتظار داشته باشم آزمایشگاه بدونه چی رو باید تست بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه جورایی آزمایشگاه ها حق داشتن. آخه homa ir یه آزمایش به خصوص نیست در واقع یک اندکسه که از حاصل ضرب ...

ممنون،این مطلب رو سیو میکنم دفعه بعد به دکتر نشون بدم 

ممنون،این مطلب رو سیو میکنم دفعه بعد به دکتر نشون بدم 

خواهش میکنم.

حواستون باشه فردا هم اگه گفتن ما چنین تستی نداریم، بگین که همون قند و انسولین ناشتاست. که همه آزمایشگاها دارن.

خودشون متوجه میشن.

2738
یکیشون گفت انجام نمی‌دهیمجای دیگه مدیریتش گفت نداریم!

چون اسمش به عنوان یک آزمایش شناخته شده نیست. براش غیر آشنا بوده گفته نداریم.

دکتر آزمایشگاهم پاتولوژیسته دیگه، متخصص غدد نیست که اندکس مقاومت به انسولین رو بدونه چیه. منطقیه‌

یه جورایی آزمایشگاه ها حق داشتن. آخه homa ir یه آزمایش به خصوص نیست در واقع یک اندکسه که از حاصل ضرب ...

در کل مریض چه گناهی داره آخه ،شاید بدونید دکترها که خوششون نمیاد نظر بدیم یا انتقاد کنیم یا توضیح بخوابم که این چی هست

2706