2733
2734
عنوان

دعای نی نی سایتی ها

82 بازدید | 8 پست

بچه ها میخوام یه حسمو بگم من دو سه سال پیش تو بیو نی نی سایتم نوشته بودم برام دعا کنید یه کار خوب پیدا کنم اینو تو اوج ناامیدی نوشتم چون اصلا امید نداشتم سابقه نداشتم مهارت خاصی نداشتم...هنوزم این جمله تو بیوگرافی نی نی سایتم هست اگه ببینید 

ولی زد و سال پیش مهر ماه خیلیییی اتفاقی از طریق معرفی یه اشنایی رفتم یه جایی سرکار که برام خیلی خوب بود کلی تجربه کسب کردم همکارای خوب و پول برای خودم 

نمیدونم آینده چی میشه شاید حالا حالاها سر اون کار باشم شاید اون کار ازم بگیرن اما همین یک سال اندی تجربه کار هم برام خیلی خوب شد 

میدونمممم بخشی از این اتفاق بخاطر دعای بچه های اینجا بوده مطمئنم 

مرسی ازتون♥️♥️بهترینا تو زندگی براتون اتفاق بیوفته مثل یه معجزه💋♥️

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعای بچه های اینجا و ختمایی که میذارن واقعا تاثیر دارره

میتونم بگم که بهترین قسمت این سایت میتونه همین باشه

منم ختم برداشتم از بچه ها دعا خواستم حاجتم پیش خدا قبول شد 

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2728
بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاش ...

واسش آیت الکرسی میخونم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2738