2737
2739

داروی جوشام امروز زنگ زدم میشه ۴۲۰ تقریبا 

چیه که نمیشه 

تو ۲۱ سالگیم کاش بفهمم زیباییو پوست خوب و قشنگیو 

چقد دلم پره حتی چشام پر از اشک و تایپ میکنم و تایپ میکنم 😭

خدایا بابام راضی شه پول دارومو بده 

خدایا دردو دادی درمانشم بده 😭🙏🏻💜

دارومم ماینوسیکلین داد هر ورق ۷۵ ..

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

من صورتم پره جوش بود از طب سنتی استفاده کردم خوب شد 

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
من صورتم پره جوش بود از طب سنتی استفاده کردم خوب شد 

چیداد بهت 

ادما فرق دارن 😭

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم صورت منم خیلی نابود بود از طب سنتی پرسیدم بهم گفت روغن لیمو ترش بزن الان جوشام کلاااا رفته با صابون زردچوبع عالیه

هم پوستم روشن شده هم جوشام رفته 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2728
چیداد بهت  ادما فرق دارن 😭

زرشک کوهی جوشوندش رو خوردم 

حجامت کردم 

و اینکه بعد از هر غذا یک قاشق رب انار خونگی میخوردم 

امروز هم صابون زردچوبه و کرم برای جای جوش سفارش دادم.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
زرشک کوهی جوشوندش رو خوردم  حجامت کردم  و اینکه بعد از هر غذا یک قاشق رب انار خونگی میخو ...

دارو شیمیایی هم میخوردی ؟

چن سالته 

اسکار فرورفته نموند جوشات