2733
2739
عنوان

کسی هست در حق پدرم خواهری کنه😔

119 بازدید | 5 پست

سلام 

دوستان من درخواب نمیدیدم پدرم فوت کنه😔اما پدر نازنینم در بیداری پر کشید

۴۳روز بیمارستان شهر غریب کنارش بودم ،بهش وابسته تر شدم اما خدایی شد.

از همه تون خواهش میکنم براش فاتحه بفرستید.

پدرم تنها و غریب بود ،خردسالی مادرش فوت شده بود،پدر نداشت ، خواهر و برادر نداشت.

شما در حق اش خواهری کنید و فاتحه بفرستید.😔😔حاج رمضانعلی فرزند حاج حسین😔😔😔اجرتون با فاطمه زهرا

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

فاتحه میخونم شماهم واسه پدر من صلوات بفرستی ممنون میشم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاءالله روحشون در ارامش باشه

اگر یادم بمونه آخر شب براشون دو رکعت نماز میخونم..🤲💚

آوینیِ درونم هِی میگه اینجا اسمش زمین نیست! سیاره رنجه! تکرار کن؟ سیاره رنج .. سیاره رنج .. سیاره رنج ..
2731