2733
2734
عنوان

چیکار کنم پریود بشم

102 بازدید | 19 پست

خیلی اذیتم....ازمایش بتا دادم ۲ بود

چیکار کنم  زودتر بیاد خسته شدم دیگه

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو مهمونی لباس سفید بپوش با خودت نوار هم نبر 😐😂

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2728

هیچی باید صبر کنی من خودم یه بار اینطوری شده بودم .البته امپول بکم پلکس زدم فرداش پریود شدم نمیدونم بهش ربطی داشت یا نه

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
2738
من با مانتو سفید این بلا سرم اومد  وای یادم افتاد 😭😭

آخییییی الهی بمیرم برات 😂😂

منم چن بار قربانی این موضوع شدم 😐😂😂

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
برو مهمونی لباس سفید بپوش با خودت نوار هم نبر 😐😂

😂😂

من از چند روز قبل موعد که دردام شروع میشه دیگه نوار میزارم میگم یهویی نیاد....

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2706