2737
2734
عنوان

کمک در مورد شیر دهی

446 بازدید | 11 پست
الان 40 روز زایمان کردم شیرم کم بود اولش مجبور شدم شیر خشک بدم متاسفانه با شیشه دادم الان نی نی سیننو نمیکیره اول هر دوشو میخورد ایا راه حلی دارین دخترم از شیرم محروم نشه دارم. دیونه میشم جبکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم عب نداره بچه من 4 ماهشه دارم شیر خودمو میدم اما خیلی ضعف میکنم طفلک بچم بازی میخواد اما من حوصله ندارم عب نداره حالا که شیر خشک میدی اما با نشاط و پرانرژی بهش بده بزار نی نی هم از شیر خوردنش لذت ببره مهم اینکه جفتتون با آرامش این دوره رو طی کنید نه با این فشار
الینا جون این همه بچه شیر خشک خوردن سالم وسرحالن الکی غصه نخور. ولی من حالتو درک میکنم چون این روزها رو داشتم . من هم یک هفته به پسرم شیشه دادم و دیگه سینه نگرفت ولی من خیلی دوست داشتم شیر خودم رو بدم کوتاه نیومدم از وسیله ای به اسم sns استفاده کردم که به کمک اون بچه شیر مخلوط میخوره به سینه دوباره عادت میکنه و شیرت هم با مکیدن زیاد میشه بعد اونو میذاری کنار و راحت شیر خودتو میدی من از 40 روزگی تا 3 ماهگی استفاده کردم بعدش هم راحت سینه رو گرفت و تا 2 سال و دو ماه شیرش دادم