2737
2739
عنوان

فک نمی کردم همسرم اینکارو بام کنه

1489 بازدید | 74 پست

امروز به شوهرم گفتم رو این پتو نشین هیفه له شده بعد بام جبهه گرفت تو میگی نشین و شروع کرد به تحقیر منم جوابش دادم دیگه خسته شده بودم از زور گفتناش ...خواستم برم از خونه ..جلوم گرفت دوباره رفتم نیومد جلو مو بگیره دختر چن ماههم هم تو خونه بود نبردمش تا یه ساعت هر چه منتظر بودم بهم زنگ نزد بارونم شر شر میزد تو خیابونا هاج واج بودم دخترم تو خونه گشنه دوساعت بعد رفتم خونه دیدم رفته شیر خشک برا دخترم بخره  دخترم شیر مادریه خیلی بدش اومده از خونه رفتم بیرون...از این ناراحتم چرا یه تماس نگرفت اگه امشب هم میموند فک کنم تماس نمیگرفت چ کنم

فردا میرم شکایتش میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ولی شکایت برای چی 😑😑😑

بشینین دوتایی حرفاتون رو بزنین 😑

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2706