2737
2734
عنوان

پریود شدن پرماجرای من و گند زدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4507 بازدید | 126 پست
پوشک؟ شبیه ایزی لایفه یعنی؟

نه  اونا که نوار بهداشتی ساده بزرگن 

شبیه کهنه تا شده

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
عزیزم وقتی امپول زدی و احتمال میدی به زودی میشی یا نواربزار یا حداقل روی تشک یه پتویی چیزی بنداز برا ...

اخه من ۲۰ روز قبل آمپول زده بودم و کلا ناامید شدم از پریودی، چون هیچی روم اثر نمیکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕
وای تشکو چیکار کردی ؟ اینجور وقتا تشک چه نخی بنداز زیر ت بخواب من سقط کرده بودم دوشب اینجور خوابیدم

به بنده خدا گفتم و گفت اشکال نداره، روشو درآورد که بشوره

از اون تشکا که لاش مشمبا هست؟

2740

استارتر نوار مارک نانسی بخر عالیه جدبش بالاست منم مشکل تروداشتم

ی چیز دیگ‌م ک ۳ تادستمال کاغدی بزار روهم تاکن خیلی ببخشید آ بزار لای ب.اس.نت اینطوری دیگ‌زره ای جایی کثیف نمیشه

یه صلوات مهمونم کنید💕
2706