2737
2734

پدرشوهرم رفته زن دوم گرفته ما امشب فهمیدیم نمیدونیم عقده یا صیغه ولی خلاصه گرفته دیگه این ی طرف نامزدی برادرشوهرم خورده بههم.. بیاین تا بقیشو بگم 

پربازدید امشب😐

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آااا ماشالله ...میخام امشب اون کف قشنگه ات رو ک تا حالا نزدی  ب افتخار این پدرشوهر اکتیو و فعالمون بزنی 👏

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2731

چه بد بیاری😵

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

پدر نامزدش به گوشش میرسه و حسابی از طرف تحقیق میکنه میبینه بعله پدرشوهرم سرو گوشش میجنبه و از اونجایی که مادر شوهرمو میشناخته که چقدر تو زندگی زحمت کشیده و زندگی مشقت باری داشته بهش میگه نکن طلاقش بده برگرد(این اقا با پدر شوهرم دوستای چندین ساله و فامیلن) ولی پدر شوهر میگه زندگیه خودمه و به شما هم ربطی نداره و برید بهم بزنید مگه دختر قحطه و حرفای بد بهم میزنن از یطرف حال برادر شوهرم فوقالعاده بده مادر شوهرمم میگه نه همش تهمته و زیر بار نمیره که خیانت کرده حالا منم اینا رو میبینم ی حال خیلی خیلی بدی دارم

2738

مادر شوهره از اوناس ک اگ شوهرشو دست توی دست با طرف ببینه باز میگه نه شاید یه اشتباهی شده 😐

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2706