2733
2739
عنوان

خسیس ترین آدمی ک دیدین😂😂😂

928 بازدید | 61 پست

من خودم یه شوهر عمه دارم خیلیییی خسیس یادمه بچه بودیم هر جا سفره یه بار مصرف مینداختن بعد میخاسن بندازن دور این میگف نههه حیفه بر میداشت حالا چن جاشم پاره بود میبرد پاک میکرد استفاده میکرد 😂😂همه التماس میکردن بنداز اونو تازع وضعش هم خوبه هااا هر وقتم فامیلی جایی میرفتیم برا این که دنگش رو نده دعوا راه مینداخت به بهونه های الکی 😂😂😂😂یکی دیگه هم تو نی نی سایت دیدم ک دسته گل از روقبر برده بودن برا خواستگاری یکی هم پدرشوهرش هزارتومن داده بود برا پاگشاش😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر خالم چندین خونه دارن بعد خالم میره ازخونه ی خواهر ومادرش ته نونشو میبره خونه به بچه هاش میده یامثلا از آشغال سبزی های پاک شده پاک میکنه لقمه بگیره واسه بچه هاش 

لباس بچه هاشم اونیکی خالم میخره قسطی پولشو میده

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738

یکی از اشناهای دور ما خیلی پولدار بود بعد میرفت سیب زمینی و پیاز هایی که کسی نمیخرید و خراب بود رو میبرد خونه. یا قارچ های سیاه که ارزش نداشت 

اونوقت ۱۰۰۰نفر غذای نذری میداد هرسال. یه کیلو طلا اویزدنش بود 

بابام😐

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

زن عموم .. عروسی پسرش بود حیاطشون بزررررگه و کلی مهمون میرفت هر جا لیوان یک بار مصرف میزاشتن زمین جمع میکرد میشست میگفت حیفه پول دادیم😶

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️

شوهرخاله ی همسرم که دوسه سال پیش فوت شدن. باموتوراثاث کشی میکرد. شباچراغ نفتی وتاصبح خاموش میکرده که نفت کم مصرف بشه وده تاپتومینداختن.الانم که فوت شده ارث هنگفتی گذاشته واسه زن وبچش

دیگه غم ادامه دارنیستم  
2706