2733
2734
عنوان

بزرگترین ولخرجی که کردی و الان پشیمونی چیه؟😉

| مشاهده متن کامل بحث + 4732 بازدید | 179 پست
واقعا تاحالا ولخرجی نکردم.خیلی دوست دارم امتحان کنم.متاسفانه دلشوندارم

منم اولین و آخرین بارم بود

جالبیش اینجاست لباس درست حسابی ندارم

ولی کلی پول دادم برا موهام😂😂😂😂😂

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🥰
من سه سال پیش زد به سرم رفتم اکستنشن کردم موهامو بعد هی میوفتادن عین خر پشیمون شدم. موقع دراوردنشون ...

موهاتو اکستنشن کردی اونوقت تونستی راحت موهاتو شونه بزنی ؟ موقع شست و شو اذیت نشدی ؟ چطوریه ؟من دوس دارم انجام بدم ولی میترسم اذیتم کنه بعد پشمون شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ضایع پسرا هدیه میخرن آخه آویزونی چقدرررر

من‌نگرفتم گلم‌ یکی از رفیقام‌گفت بده کارتتو من بعدا بهت پس میدم 

بعدنش شده ۳ سال کلا زده زیرش

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

من ولخرجیام اکثرا برای خوراکی گرفتنه ک خیلیاش بدمزه بود 

دوس دارم همه خوراکی های تبلیغات تی وی رو امتحان کنم

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2731
بگیر ازش حیفه🤨🤨🤨🤨

ول کن بابا فدای سرتون من دوست پسر سابقم شاید بیشتر از ۵۰۰ تومن خرجم کرده یه بار به روم نیاورد آخرشم جداشدیم هنوزم به روم نمیاره اصلا بد میدونن حرف از پول بزنن . نمیخواستید قبلش پول ندید ولی اگه دادید ممکنه طرف نده بهتون یا نداشته باشه

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س

من از هیچ کدوم از ولخرجی هام پشیمون نیستم.خوب کاری کردم. کلا من روشم اینه و خرج میکنم چون اعتقاد دارم اگه من خرج نکنم بعد شوهرم یابو برش میداره و یه جایی خرج میکنه بعد من باید بسوزم. پس تا میتونم خرج میتراشم و نمیذارم پولش اضاف کنه که به بقیه بزل و بخشش کنه من بسوزم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

نمیدونم والا چیزای کوچیک اره ولی میلیونی ولخرجی نکردم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2738

اینقدر دست دست کردم واسه هاردم کیف نخریدم😐هی گفتم این گرونه این خوب نیست...

ضربه دید الان فقط یه تومن دادم اطلاعاتمو باریابی کنه😭

خود هاردم پرید

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
من زیاد ولخرج نیستم.‌اما وقتی هم پول خراب می کنم اصلا برام مهم نیست. هیچ وقت غصه پول رو نمی خورم. ب ...

مبارکش باشه عزیزم

کار خوبی میکنی

پول میاد و میره

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🥰
در عصر حاضر دخترا آویزونن زمان ما هر دختری ده تا خواستگار داشت همزمان 

شمایی که همجنس خودتو اویزون میدونی و افتخارو تو خاستگار داشتن میبینی وضع زمانتون مشخصه😐

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
من از هیچ کدوم از ولخرجی هام پشیمون نیستم.خوب کاری کردم. کلا من روشم اینه و خرج میکنم چون اعتقاد دار ...

اسراف کنی خدا یا پولو ازت میگیره یا شادیو 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س