2733
2734
عنوان

بزرگترین ولخرجی که کردی و الان پشیمونی چیه؟😉

| مشاهده متن کامل بحث + 4732 بازدید | 179 پست
هی گلم بد نیست الان خداروشکر ،هفت ساله عمرم هدر رفت تازه یه ماهه میفهمم زندکی چیه💔

عزیزم😟

جریان اینستاشوهرت چی شد الان بهتره؟

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره گلم با دختره حرفیدم چت هاسونو هم دیدم شوعرم جون دخترمو قسم خورد که هیچی نبود،منم یه فزصت دیگه دا ...

الحمدلله ان شاء الله هیچوقت این سختی ها رونبینی چون من خودم تجربه کردم دنیا مثل یه قفس برام تنگ شده

گلم منم نتونستم هضمش کنم راستش ،نمیتونم کنار بیام

نمی‌دونم چرادنیااینطورشده چرااینقدرتنوع طلبی زیادشده داریم کم کم به مقطعی میرسیم که همه باید عادت کنند به همچین چیزی .اینو روشن فکری میدونن 

نمی‌دونم چرادنیااینطورشده چرااینقدرتنوع طلبی زیادشده داریم کم کم به مقطعی میرسیم که همه باید عادت کن ...

،خیلی بده زمونه،الان خوابیده من عکس دختر و هی نگاه میکنم گریه میکنم،اینستارو پاکیده هااا ولی دلم شکسته,اگه یکی تو این زندکی خیانت باید میکرد من بودم نه اون ،

پریکوچولو سابقم،
2738
،خیلی بده زمونه،الان خوابیده من عکس دختر و هی نگاه میکنم گریه میکنم،اینستارو پاکیده هااا ولی دلم شکس ...

من ازدواج دومم بود ناسلامتی فکرمبکردم این اهل نماز روزه ست باخیال راحت اعتماد کردم الآنم نه گردن میگیره نه ازدختره دست می‌کشه نمی‌دونم هدفش چیه

نه من اینو قبول ندارم.شما زیادی مثبت اندیشی.اینجوری همه به چشم هالو بهت نگاه میکنن و تو فکر اینن چطر ...

قطعا اولویت با شما و خونوادس ولی شما چیزی کم ندارید فقط انقدر خرج میکنید که طبق گفته خودتون مطمئن بشید اون پولای خرج شده حقتون نیست . بعدم رفتار همسر شما جزء اصول یه خانواده اصیله که همه پشت هم هستن و اگر کسی اوضاع مالی بهتری داشته باشه به دیگری کمک میکنه . حالا چون بقیه بهتون کمک نمیکنن شماهم نمیکنین؟ اگر قرار باشه آدمای خوب شبیه بقیه باشن که دیگه خوبی وجود نداره . بعدشم آرزو میکنم هیچ وقت مشکل مالی پیدا نکنید وگرنه خودتون دنبال هالوهایی مثل من یا کسایی مثه شوهرتونید که بهتون کمک کنه. اصلا پول و خرج و خرید چیه مگه؟ شما انشاالله و الحمدلله از کودکی پولدار و در رفاه بودید نباید انقدر پول براتون مهم باشه . پول برای دوقشر انقدر مهمه قشری که محتاجن که شما نیستید . قشری که پول دارن ولی چون بتازگی به پول رسیدن نداشته هاشونو میخوان جبران کنن که بازم شما نیستید. ارزش تو زندگی مهمه بنظرم. کمک کردنم خودش بزرگترین ارزشه . شما هرچی بخرید و خرج هرچی بکنید یا تبدیل به یه جسم بی جان میشه یا خوراکی یا غذا که همش خراب شدنی فاسد شدنی و تموم شدنیه. بازم ببخشید دخالت کردم.

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
انشالله ختم ب خیرشه

ممنونم گلم از دعای خوبت ممنونم عزیزم. همچنین برای شما آرزوی بهترینا رو دارم

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2706