2733
2734
عنوان

من خونه ی خانواده ی همسرم......

| مشاهده متن کامل بحث + 2954 بازدید | 93 پست
چه قدر زشت مگه دیگران نوکرشما هستن همه جا حتی خونه خودت بشینی دیگران کار کنند

😐😐😐😐😐

من اینو گفتم؟؟

میگم ک اونجاها ک میریم تو جمع و پهن کردن سفره کمک میکنم 

یکی دو تیکه میبرم برمیگردم چون تعداد زیاده سفره جم شده

بعد چن نفر دادن سر کله میزنن کی ظرف بشوره دو نفرم ماشین ظرفشوییو پر میکنن

خب من چ کنم

وقتیم ک میان من غذا و پذیرایی رو اماده میکنم ولی وقتی میرسن دیگ نمیزارن کاری کنم

...

خانم محترم

این که ما جایی بریم و کار کنیم در حد معقول ک بد و نادرست نیست

همه جا باید رفتارمون متعادل باشه

قرار نیست ک جاروبرقی و قالی بشوریم ولی کمک و همکاری برای سفره انداختن و سفره جمع کردن کار خیلی عادی هست

هیچ اشکالی هم نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من نگفتم کار نمیکنم مثلا غذارو درست میکنم بعد ک میان دیگه نمیزارن من کاری کنم یا چون خیلی زو ...

این عیبی نداره ولی وقتی میری خونشون حتما کمک کن وقتی ام میان خونت تشکر کن بگو ببخشید زحمت شد براتون  

اگه چیزی نگی مثل این باسیاستایه سواستفاده گر به نظرشون میای ولی وقتی تشکر کنی میگن خوب وظیفمونه او پخته ما خوردبم حالا باید جمع کنیم

2731
میگم خیلی زیادن خب؟منم کمک میکنم ولی خیلی کم.انقد زیادن هر نفر دوتا بشقاب ورمیداره و میره تموم میشه. ...

کار شوهرتون درست نیست مگه شما با جاری های دیگه چه فرقی دارین که اونا بشورن شما نشورین..حرفش درست نیست باعث کدورت میشه حتی اگه به رو نیارن توی دلشون هست...بعد واقعا این مسائل مربوط به خانم هاست اقایون چرا دخالت میکنن من که نمیپسندم 

مشخصه ک خانواده همسرت افرادی مهربون و با شخصیت هستن ک وقتی میان منزلت کمکت میکنن

این عالیه

حالا خودشون دوس دارن ب شما فشاری نیا 

اشکالی نداره ک همه با هم همکاری میکنن

بنظر منم زشته  باید حداقل یه بار که کار نمیکردین بار بعدی میگفتی دیگه نوبته منه اینبار مثلا میگ ...

ی چیزی بگم

حالا بخدا همه کارارو خواهراش میکنن عروسا کلا میشینن ولی من از اولش سعی کردم متفاوت باشم خیلی صمیمیم باهاشون حتی با اینکه تفاوت سنی زیادی داریم

بیشتربچه ها هم گفتن اشتباهه حتما تغییر میکنم🙂❤

...
2740
از آدمهایی مثل شما اصلا خوشم نمیاد احساس زرنگی دارید خودتون میشینید دیگران همه کارها رو انجام بدن تو ...

منم از ادمهایی مثل شما بدم میاد ک انقد بدجنسین و دیگرانو قضاوت میکنین 

اول تاپیکو خوندی؟؟؟

اگه نخوندی پس حرف نزن.یذره وجدان داشته باشینم بد نیست

...
ی چیزی بگم حالا بخدا همه کارارو خواهراش میکنن عروسا کلا میشینن ولی من از اولش سعی کردم متفاوت باشم ...

مشخصه خوش قلب و مهربونی و رفتارت  از سر لجبازی یا تنبلی نبوده  به خاطر شرایط بوده..امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشین

ی چیزی بگم حالا بخدا همه کارارو خواهراش میکنن عروسا کلا میشینن ولی من از اولش سعی کردم متفاوت باشم ...

اره گلم نه خیلی شور نه خیلی بی نمک 

یه حد تعادلی رو در نظر بگیر 

این رفتارا بعد ده سال بقیه روزده میکنه مثلا مانمونه شو داریم خودش اینجوری بود بقیه هیچی نمیگفتن وهی میگفتن بشین بعد ده پونزده سال الان بچه های اینا بزرگ شدن یه بار یکیشون بن بچه این خانم که کمک نمیداد گفت به مادرت کشیدی اونم فقط میخورد و مینشست کمک نمیداد 

برا من جالب بود من اصلا حس نمیکردم که بقیه ناراضی ان از رفتار اون خانم در صورتی که بعد ده پونزده سال بروش اوردن و به دخترش گفتن

مشخصه خوش قلب و مهربونی و رفتارت  از سر لجبازی یا تنبلی نبوده  به خاطر شرایط بوده..امیدوار ...

قربونت عزیزم مرسی نه بخدا اصلااا

یعنی راستش خودشون دوست نداشتن من کاری کنم ولی بعد ازین اصلا قبول نمیکنم.درسته زیادن ولی هر چند دفعه یبارم من یسری کارارو انجام میدم

...
مشخصه خوش قلب و مهربونی و رفتارت  از سر لجبازی یا تنبلی نبوده  به خاطر شرایط بوده..امیدوار ...

واقعا 

معلومه ایشون میخاد رفتار درست انجام بده نه مثل بعضیا که به هر قیمتی با هر سیاسیتی کاری رو انجام میدن که فقط به منفعت خودشونه