2733
2734
عنوان

من خونه ی خانواده ی همسرم......

| مشاهده متن کامل بحث + 2954 بازدید | 93 پست
یعنی من بیشعورم؟🤕

نه عزیزم

من منظورم این نبود

منظورم اینه نمیشه گفت درسته یا علط هرکسی بستگی به تربیت وشخصیتش خودش تشخیص میده کمک کنه یانه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله کار بدی میکنین.کلا زشته تو یه جمع همه کار کنن یه نفر بشینه.حالا لزومی نداره حتنا کار انچنانی کنین ولی تو جمعشون باشین .بزرگترا شاید ناراحت نشن ولی کوچیکترا بلاخره یه جا به روتون میارن و ناراحتی پیش میاد  

عر وس ماهم همینجور بود کار نمیکرد خیلی زشته ب نظر من اگر کمک بدی باهاشون همکاری کنی بیشتر دوست دارن ...

وای چ بد😐باور کن تا الان خودشون نمیذاشتن کار کنم اما بعد کرونا مهمونی بگیرن میرم یسری کار انحام میدم

...
2738
تعدادشون زیاده ماشاالله اونا..استارتر که نمیدونه تنهایی همه کارهارو انجام لده

خب میگم اگر کمک میکنه که اونا هم تو مهمونی ایشون کمک کنن خوبم هست.  ولی اگر کمک نمیکنن تو خونه خودشون خیلی زشته بقیه کار کنن

یکی تو فامیل هست اصلا بشقاب خودش هم جمع نمیکنه بعد میرفتیم خونش دخترش نشسته بود تو اتاقش ما ظرف شستیم و همیشه هم همین روند بود. اخرشم کنار کشیدیم خودش تنهایی میزبانی میکرد. کمک کردن با اجبار دونستن فرق داره

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
تو خونه خودت نذار کار کنن همه کارا رو خودت و شوهرت انجام بدین. تو خونه اونا نمیخواد کار کنی نهایت تو ...

وایییی داغون میشم تنها 

فک کنم حداقل ۳۰نفر بیان ی هفته خونت بمونن😐😐😐

...
منم کار نمیکنم.ولی وقتی میان خونم دیگه من میزبانم و اونا مهمان نمیزارم کار کنن.حداقل خونه خودت دیگه ...

منم اینطوریم اصلا نمیذارم مهمانم کار کنه انگار اذیت میشم وقتی مهمونم کار کنه 

🥰😍😍😉🙃

بنظر منم زشته  باید حداقل یه بار که کار نمیکردین بار بعدی میگفتی دیگه نوبته منه اینبار مثلا میگفتی فلانی بیا کنار من بار قبلی کاری نکردم اینبار میخام کمک بدم 

مطمین باش به روام نیارن پشت سرت میگن حقم دارن 

ما چند مورد اینجوری تو فامیل داریم دیگه الانم که مثل سابق صمیمیتا زیاد نیس همه دودوتا چارتا کردن گفتن ما که کلفت ایشون نیستیم نمیریم خونه ش که اونم نیاد یا اگرم میرفتن بعدا پشت سرش میگفتن با این سن یادش ندادن یباید تو جمع کمک کنه 

به شوهرتم بگو قطعا شوهر بقیه هم دوس ندارن زناشون کار کنن اگه همه مثل من بشینن کی کار کنه مادر سوهرتم به خاطر دوس داشتن شما نیس که میگه بشین از حرص بچه هاو عروسایه هووشه 

عزیزم در کل بنظرم کمک بده حتی اگه شده کم 

این مشکلات همیشه تو خانواده های دو همسری هست حاالا اگه شوهرتون فقط خواهرای خودش بودن میگف گناه دارن توام پاشو

بله زشته باید کمک کنی، بقیه که نوکر شما نیستن

میگم خیلی زیادن خب؟منم کمک میکنم ولی خیلی کم.انقد زیادن هر نفر دوتا بشقاب ورمیداره و میره تموم میشه.بعد واسه ظرف شستن اینام شوهرم نمیذاره

فک کنم باید بشورم ازین ببعد

...
2706