2733
2739
عنوان

محتاج دعاتونم دوستای گلم

52 بازدید | 11 پست

رفتم تست خون مثبت نشون داده کرونا رو

بنظرتون صحت داره

شوهرم میگ تست خون الکیه

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻

تست خون و جدی نگیر حتمل حلقی و بدید انشالله چیزی نیس

کمکی خواستی در خدمتم‌ تجربه اشو دارم

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تست خون و جدی نگیر حتمل حلقی و بدید انشالله چیزی نیس کمکی خواستی در خدمتم‌ تجربه اشو دارم

عزیزم اخه دوتابچه دارم همش دورمن.میترسم اینابدحال شن.خودم یشب تاصبح بدن دردداشتم وکمردردوسردرد.دیگ تموم شد.بابامم ریهاش مشکل داره و....میترسم خدای نکرده بگیره😢

2731
عزیزم اخه دوتابچه دارم همش دورمن.میترسم اینابدحال شن.خودم یشب تاصبح بدن دردداشتم وکمردردوسردرد.دیگ ت ...

فداتشم وقتی کرونا گرفتیم خواهر کوچیکم‌ ۷ یا ۸ ماهش بود بود خداروشکر اصلا چیزیش نشد غصه ی اونارم نخور برای مشول ریه ی پدرت گلم حتما جوشونده ی کندر استفاده کن البته چیزی که من همیشه به همه توصیه میکنم‌و همیشه ام‌یه عده هستن که فحش بدن عذر میخوام‌شیره هستش اگه نمیکشید تو فضای خونه مث اسپند دود کنید خیلی خیلی خیلی موثرع پدربزرگم جانباز شیمیایی هستش ما خیلی نگران بودیم خداروشکر الان سالم و سلامته

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
فداتشم وقتی کرونا گرفتیم خواهر کوچیکم‌ ۷ یا ۸ ماهش بود بود خداروشکر اصلا چیزیش نشد غصه ی اونارم نخور ...

داداشم اتفاقاگفت برات میارم دودکن توخونه کلی باهاش غرغرکردم وگفتم نیاری که خودت میدونی.

فداتشم وقتی کرونا گرفتیم خواهر کوچیکم‌ ۷ یا ۸ ماهش بود بود خداروشکر اصلا چیزیش نشد غصه ی اونارم نخور ...

بابابزرگتونم کروناگرفتن؟

داداشم اتفاقاگفت برات میارم دودکن توخونه کلی باهاش غرغرکردم وگفتم نیاری که خودت میدونی.

نه عزیزم‌بخدا این و یه پزشک معتبر از فامیلا تو تهران معرفی کرد بهمون خدا خیرش بده واقعا معجزه میکنه اصلا نفس ادم و باز میکنع انشالله چیزی نیس ولی اگه بودم غصه نخور تو فامیل ما اولین کسایی که گرفتن ما بودیم بعد بقیه خداروشکر همه سالمن حتی یه نفرمونم چیزی نشده از پیرزن ۸۰ ساله با یه باتری تو قلبش تا خواهر کوچولوی خودم

2738
بابابزرگتونم کروناگرفتن؟

اره اول ما گرفتیم نمیدونستیم کرونا داریم بابام واسشون کپسول برده بود اونان الوده شده بودن

اره اول ما گرفتیم نمیدونستیم کرونا داریم بابام واسشون کپسول برده بود اونان الوده شده بودن

عههه پس،مااطرافمون چندنفرمردن باکرونا😢

عههه پس،مااطرافمون چندنفرمردن باکرونا😢

بخدا همه دکترا میکشن‌ والا تو شهر ما که اینجوری بود از دم همشون به بیمارا توصیه میکردن شهرمون تا چند وقت پیش واقعا سفید سفید بود

بخدا همه دکترا میکشن‌ والا تو شهر ما که اینجوری بود از دم همشون به بیمارا توصیه میکردن شهرمون تا چند ...

عزیزم مال کدوم شهری؟