2733
2739
عنوان

ناباروری بی علت

88 بازدید | 11 پست

کسی که همه چیش خوبه هم خودش هم شوهرش‌ولی باردار نمیشه علتش ممکنه از چی باشه؟؟؟ من آی یو آی کردم میترسم بازم نتیجه نگیرم😔

ای پیشونی؟؟؟ منو کجا میشونییی!!!!!🙃

انشاءالله ک نتیجه میگیری عزیزم..ناامید نباش😍

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چرا به حرف دکتر گوش کردی ای یو ای کردی منم عین تو بودم بدون هیچ مشکلی باردار نمیشدم گفت ای یو ای منم دست کشیدم از دارو درمان امدم رحممو گرم کردن با گرمیجات زود هم حامله شدم 

2731
عزیزم چرا به حرف دکتر گوش کردی ای یو ای کردی منم عین تو بودم بدون هیچ مشکلی باردار نمیشدم گفت ای یو ...

آخه راهی نداشتم🥺من اون ماه همش بدنمو‌گرم نگه داشتم و هی گرمی خوردم نشد. این ماه هم گرمی خوردم. الانکه دیگه آی یو آی کردم فرنی با نشاسته میخورم 

2738
منم همينجورم سومين ماه قرص ميخورم  سونو سايز فولي انجام دادي؟ دكتر به من گفت سايز فولي هات ك ...

من یک ساله قرص میخورم. 

یکی راست بود ۱۷ ۲تا چپ ۱۷ و ۱۸ که اچ سی جی ردم بعدش و همشون آزاد شدن

قبل اینکه هر عملی انجام بدین اول مطالعه کنین برین پیش دکتر های مختلف این خیلی بهتره که با دانش کافی برین جلو به نظر من به این پیج یه سر بزنین من از قبل بارداری با یان پیج آشنا شدم ارهنمای قبل بارداری و حین بارداری و بعد بارداری داره برای کودکان و مادران هم مطالب خوبی میزاره قبل هرکاری اول مطالعه کنین خانوما https://www.instagram.com/nobaraneha/اینم پیجشه دوسه تا پستشو ببینین به دردتون میخوره

قبل اینکه هر عملی انجام بدین اول مطالعه کنین برین پیش دکتر های مختلف این خیلی بهتره که با دانش کافی ...

درسته ولی اطلاعات منم کم نبود چون رشتم پیراپزشکیه. پیش ۳تا دکتر هم رفتم ولی نظری نداشتن😕.چشم نگاه میکنم ممنونم عزیزم

درسته ولی اطلاعات منم کم نبود چون رشتم پیراپزشکیه. پیش ۳تا دکتر هم رفتم ولی نظری نداشتن😕.چشم نگاه م ...

اره عزیزم من این لینکو گذاشتم چون خیلی پست های آموزشی خوبی میزاره و به درد همه نوع خانوم هایی میخوره وگرنه توضیحات شما که عالیه ممنون که به حرفم هم توجه کردی خوشگلم