2733
2739

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕
بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاش ...

من ایت الکرسی میخونم انشالله ک مشکلتون حل شه

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما 9 روزه عقدیم 

اخر ماه ان شاء الله میریم خونمون 🙂

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2728
ما 9 روزه عقدیم  اخر ماه ان شاء الله میریم خونمون 🙂

به سلامتییی دعا کن ماام مشکلامون حل شه زودتر بریم خونه خودمون ۵ ماهه عقدیم دعا کن اوایل ۱۴۰۰ بریم

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
به سلامتییی دعا کن ماام مشکلامون حل شه زودتر بریم خونه خودمون ۵ ماهه عقدیم دعا کن اوایل ۱۴۰۰ بریم

به امید خدا همه چی به خیر و خوشی اتفاق بیفته 

وقت اذانه براتون از خدا بهترین رو میخام 

شما هم دعا کنین مشکلات ما حل بشه 

خونه از خودمون داشته باشیم 

به خوشبختی برسیم 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس