2737
2734
عنوان

وای مامانم بیاید😂😂

243 بازدید | 23 پست

گیر داده برام پاپیتا نصب کن 😂میخوام انگلیسی یاد بگیرم😂

خیلی خوبه که میخواد پیشرفت کنه

بنظرتون برنامه اش چطوریه؟ چقدر قیمتشه؟

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 

😂😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تبلیغشو دیدم

مامانت چه گیری داده😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

اولا چرته

دوما جرته

سوما جرته 

منم میخاستم برا بچمدبریزم دیدم خیلیا توی نظرات اومدن گفتن دروغه و فقط 20 تا کلمه یاد دادو فلان و پولمون رفتو المی بودو

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2738
2706