2737
2734

ملت از کجا بدونن بارداری یا نه یه تست بده راحت شو

تاپیک قبلتم که جواب کسیو ندادی

جا اینهمه استرس برو آزمایش

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه علائمتو بگی تا بفهمیم حامله ای یا نه

من ۲۵ اون ماه رابطه محافظت نشده داشتم بعد همون روز قرص اورژانسی خوردم ولی پریود نشدم الان ۱۳ روزه پریود نشدم بیبی چک استفاده کردم امروز منفی بود و آزمایش دادم ۱۰ روز بعد نزدیکی عددش ۲ بود....چرا پریود نمیشم ؟

2738
من ۲۵ اون ماه رابطه محافظت نشده داشتم بعد همون روز قرص اورژانسی خوردم ولی پریود نشدم الان ۱۳ روزه پر ...

شاید بخاطر قرص اورژانسیه یا کیست داری 

یه بار دیگه ازمایش بده

هر چقدر ادمهارو بیشتربشناسی تنهاییت دلچسب تر میشه :)
گذاشتم منفیه نکنه اشتباه شده

امکان اشنباه هس من خودم دو تا بی بی گزاشتم منفی بود  سومی هاله انداخت چهارمی مثبت شد باردارم بودم

هر چقدر ادمهارو بیشتربشناسی تنهاییت دلچسب تر میشه :)
من ۲۵ اون ماه رابطه محافظت نشده داشتم بعد همون روز قرص اورژانسی خوردم ولی پریود نشدم الان ۱۳ روزه پر ...

چون استرس داری ممکنه تنبلی تخمدان یاعفونت هم داشته باشی البته باید بری دکتر تا دلیلش رو بهت بگه

تنهای تنهای تنها
2706