2737
2734
عنوان

الهی که خدا هیچکس رو محتاج نکنه

248 بازدید | 6 پست

واقعا بد دردیه 😔 ادم اگه به همنوعش کمک کنه خدا هم بهش کمک میکنه،،دیدین بعضی وقتا به کسی کمک میکنین بعد از جایی که باور نمیکنین خدا به دادتون میرسه 

لطفا یه سر به تاپیک قبلم بزنید خواهش میکنم

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...

دوستان گزارش بزنین برام خیر ببینید. لایک کنید براتون صلوات میفرستم. اگر زدین گزارش لایک کنید. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5422728/کسی-اینجا-توی-ازدواج-بین-2تا-خواستگار-شده-یکیشونو-بخواد-اما-اون-خواستگار

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋

بله زمین گرده

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله زمین گرده

دقیقا

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...
2728
مشکلتون چیه؟؟ 

بیکاری نداری البته الان مدتیه وضعمون بد شده قبلا خداروشکر،،من ختم قران برمیدارم برای اموات هرکی خواست در قبالش یه مبلغی برام واریز میکنه که کمک حالم میشه منم برای امواتشون قران میخونم