2737
2734
عنوان

دوست پسرم رئیس بانکه

| مشاهده متن کامل بحث + 4700 بازدید | 160 پست
من اینهمه بانک رفتم نتونستم تازه کارمنداشونم همگی زن وبچه داشتن 😂

از شانس بد من میرفتم بانک یه کارمند چپ و چلاقی شمارمو برداشته بود،😂😂😂

یه شب پیام داد کسی خونه نیست بیام سراغت🙄🤯

چهارساعت خندیدم بهش  فقط گفتم پیش خودش چی فک کرده با اون قیافش😂😂😂

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شانس بد من میرفتم بانک یه کارمند چپ و چلاقی شمارمو برداشته بود،😂😂😂 یه شب پیام داد کسی خونه نی ...

وااااای😂

مردک ابله

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2731
وااااای😂 مردک ابله

😂😂😂😂

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
چرا من تا حالا فکر میکردم همه میرن بانک کارای بانکی انجام میدن

دقیقا همینه ولی بعضیا سو استفاده میکنن، یه بارم یکی شمارمو از رو فیش واریز برداشته بود، ارباب رجوع بود جالب اینجا بود کامل منو میشناخت، تا از بانک زدم بیرون کلی مزاحمم شد ادعا میکرد وکیله و فلان، منم گفتم یه آدم با شخصیت هیچ وقت اینجوری مزاحم یه خانم نمیشه خطمو عوض کردم اصلا نفهمیدم کی بود، خیلی دوس دارم بدونم کی بود که انقد بی شخصیت بود

2738

عزیزم من نظرم رو میگم امیدوارم منطقی بهش نگاه کنی.. مرد ۴۵ سالع قطعا عشق و عاشقی های زیادی تجربه کرده یا دیده و بیشتر فکرش درگیر کارشه و کسی هم باشه کنارش بی بحث و اداهای مجردی باهاش وارد تخت خواب میشه چون نمیتونه و حوصله و کشش نداره که به اصطلاح ببره بیرون و مخ بزنه و دلبری کنه. همسرم‌۴۱ سالشه و پرسیدم و جواب دادم از دید یک مرد

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️

منم رییس بانکی ک حساب دارم بهم پیشنهاد داده بود در صورتی ک متاهل بود 

نمیدونم چرا ولی اینجور ادما حس اعتماد نمیدن

اگه نظرم با نظرت همخونی نداره ریپ نزن  برخوردم بستگی به ادبت داره🌹🙂
عزیزم من نظرم رو میگم امیدوارم منطقی بهش نگاه کنی.. مرد ۴۵ سالع قطعا عشق و عاشقی های زیادی تجربه کرد ...

چه جالب! ولی ایشون هنوز چیزی نگفته که بخواد نزدیک من بشه؛ البته نگران هستم به زودی بگه؛ اما فعلا که چیزی نگفته؛ ولی برام جالب بود نظرتون

فک نکنم مرد ۴۵ ساله زیاد دنبال تکست بازی باشه طبیعیه بنظرم

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706