2737
2734
عنوان

دوست پسرم رئیس بانکه

| مشاهده متن کامل بحث + 4712 بازدید | 160 پست

پدر شوهر من رییس بانک بود البته 10 ساله باز نشسته شده .یادمه 4 یا 5 میومد خونه .شغلشون خیلی مسئولیت میخواد .خسته میشه خب .سن این آقا از شور وهیجان جوونی هم گذشته 

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم زیاد بانک میرم ولی فکر کنم از بس قسط باهامه و وام دارم ازم میترسن😅 البته دوست پسر سابقم شوراشهر ...

نه من خانواده های فقیر وپرازمشکل گیرم میاد معمولا 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2731
نه من خانواده های فقیر وپرازمشکل گیرم میاد معمولا 

من ادم پولدار زیاد دورم هست اما اخلاق ندارن دیوونه ان 

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
داداش من رییس بانکه .میگه خانم‌ها میان هنوز ننشستن‌میگن‌من‌مطلقه‌هستم . میگه‌قشنگ‌دنبال منظورن. یع ...

بله من منکر رفتار بد بعضی از خانوم ها نیستم اما خب هرچی رئیس بانک دیدم به جاییش میلنگیده. دوستای همسرم رئیس بانکن بعضیاشون هم زن دارن هم زن صیغه هر زن دیگه ای هم ببینن ازش نمیگذرن و باهاش لاس میزنن.الانم که ماشالله زن معلوم الحال بلا نسبت همه تو جامعه فراوووووونه. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2740
اره من خودمم کارمندم شبا ۸ میخابم روزام کلی سرم شلوغه میام خونه ام ایقد خسته و بیحالم ک حوصله کسیو ن ...

پس چرا من کارمندم شبا ساعت ۱۲ به بعد میخوابم سرمم شلوغه بشدت چون کارم ارباب رجوعیه ولی وقتی پیام و رنگ را دارم 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
من ادم پولدار زیاد دورم هست اما اخلاق ندارن دیوونه ان 

اینام  اخلاق درستی ندارن بعلاوه بیپولم هستن ومشکلدارن شدید بدون کار وخونه وماشین واعصاب قیافه هم صفر 

خدایا داده ونداده ات راشکر
من شوهرم چاقه توی لپ لپ کوچیک جا نمیشه 🤣🤣🤣 شوهر لاغر میخوای کوچیک بخر 

عابربانکشون مهمتر از خودشونه خخخ

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
2706