2733
2739
عنوان

خاطره دوران مجردی شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 29 پست
شوهر من بیچاره مجردی نداشت اصلا🤣🤣

شوهر من میگه چقدر خ  بودم بر میگشتم قبلم الکی تو مجردیم راسو راست راه نمیرفتم پولامو جمع میکردم بیمه رد میکردم 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوهر من حاضرم قسم بخورم ی دوست دخترم نداشته  ی بار ک تو سیزده بدر رفته بودن بیرون ی دختره میاد ...

شوهر من چپ چپ نگاه میکنه میگه برو خانم 😂😂آدم نبینن شوهر های ما آدم تحصیل کرده باید روابط خوبی با دیگران داشته باشه البته نه خیلی زیاده روی کنه

هرگز اجازه نده یک روز بد این احساس رو بهت بده که زندگی بدی داری
من پیامای شوهرمو موقع مجردی دیدم با دوستاش ی حرفایی زدن از گفتنشون معذورم فقط تا اینجاش بدونی د دیگه ...

منم شوهرم باایککه الان سختشه پول دراوردن ولی دوستاشو تشویق به ازدواج میکنه میگه بعد ازدواج زندگیتون شروع میشه مجردی زنگ تفریح

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2742
شوهر من میگه چقدر خ  بودم بر میگشتم قبلم الکی تو مجردیم راسو راست راه نمیرفتم پولامو جمع میکردم ...

شوهر من ک از ۱۵ سالگی تابستونا کار میکرد بعدشم ک ۱۷ سالش بود باهم دوس شدیم اصلا مجردی اینا نداشت ک بخواد کاری بکنه از اون موقعم فقط کار میکنه

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
شوهر من حاضرم قسم بخورم ی دوست دخترم نداشته  ی بار ک تو سیزده بدر رفته بودن بیرون ی دختره میاد ...

عین شوهرمن که صبح پامیشده میرفته سرکارشب ۱۱میرفته خونشون دیگه خییییییلی مثبته من خودمم اولین مردزندگیمه به خودا😊

پیش شوهر من میشینی میگه امام زاده بودم

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2738

از بچگیاش گفته از خاطرات دوران اموزشیش(برای کارش) 

از خاطرات سالهای اول شاغل شدنش

چیزای بامزه زیاد تعریف کرده

از منم یه خاطره آبرو ریزانه به یاد داره😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
عین شوهرمن که صبح پامیشده میرفته سرکارشب ۱۱میرفته خونشون دیگه خییییییلی مثبته من خودمم اولین مردزندگ ...

شوهر من تعریف میکنه از بچگیاش مجردیاش دلم کباب میشه براش مادربزرگش و عموش رو خدا رحمت کنه جای حق رفتن  خیلی بی معرفتی در حق شوهرم کردن مادربزرگش کلاه شوهرم رو برداشته گذاظته سرِ خودش ک از حموم در اومدنی بپوشه سرما نخوره اونوقت مادرشوهرم یه هفته شوهرم رو کتک میزده ک چرا همش وسایلتو گم میکنی و بدون کلاه رفته مدرسه و مادربزرگش ی بار هم نگفته ک کلاه دستش بوده

شوهرم میگه کل کوچه رو دنبال عموش میدوه و میگه عمو برام بستنی بخر اما عموش نخریده باباشون سربازی بوده و بیچاره مادرشوهرم ب سختی و نداری بزرگشون کرده

شوهرم میگه دوران دانشگاه خواهر یکی از استادهاشون که دختره هم همکلاسیش بوده عاشقش میشه بعد این دختر خانم براش هدیه زیاد میخریده پول میداده دیگه اما شوهرم نه از کادوهاش استفاده میکرده نه از پولاش همه اش رو میداده دوستاش حتی یبار شوهرم تصادف کرده بوده ماشین خراب میشه ماشین دخترخانمه یه دستبند داشته داده شوهرم بفروشه برای تعمیر ماشین ولی شوهرم قبول نمی کنه ، بعد از اول هم شوهرم بهش گفته بوده که من علاقه بهت ندارم دختره گفته بوده به من فرست بده تو رو عاشق خودم میکنم بعد چندماه که شوهرم میگه میخوام این دوستی تموم بشه دختره بیچاره افسردگی میگیره و یه مدت زیر نظر دکتر میره و دارو مصرف میکنه

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم

@shaparakشرقی    

خوبی شاپرک جون؟😍گزارش امروز👇

صبحانه ازتمیزکاری وقت نشدبخورم😔

ناهار سینه مرغ ۵۰گرم سیب زمینی یدونه کوچولو توفرپختم 🍗

میان وعده انجیریدونه سیب 🍎توت خشک ۲تا خرمایکی

شام لوبیاچیتی ۸قاشق سالادفصل بدون سس🥕🥒

جمع دریافتی ۴۸۰ 

ورزش ۳۰۰تاطناب چالش بازو چالش شکم دراز نشست ۱۰۰تا یادم رفته روزقبل وزن کشی نبایدقدرتی کارکنیم نمیدونم وزن کنم یانه🤔😔

شوهر من تعریف میکنه از بچگیاش مجردیاش دلم کباب میشه براش مادربزرگش و عموش رو خدا رحمت کنه جای حق رفت ...

طفلی شوهرت😔شوهرمن میگه پول نمیخواستم ازبابام ای کاش یه بارمیگفت پسرم چیکارمیکنی یه باربامحبت حرف میزدتاالان خداروشکرروی پای خودش وایساده به پدرومادرشم تومجردی خیییلی کمک کرده ولی همیشه حسرت محبت میکشه

طفلی شوهرت😔شوهرمن میگه پول نمیخواستم ازبابام ای کاش یه بارمیگفت پسرم چیکارمیکنی یه باربامحبت حرف می ...

دردمون مشترکه وقتایی که مادرشوهرم کتکش میزده شوهرم میگفته بزن بزا بمیرم مادرشوهرم با خنده میگه ولی من از درون میسوزم برا گذشته و بچگی شوهرم  

2706