2733
2739
عنوان

خاطره دوران مجردی شوهرتون

892 بازدید | 29 پست

چیزی بوده که براتون تعریف کنه

من دوست دختراشو گفته  البته اینارو قبل عقد گفت

یکیشون که تا تالارمونم اومده بوده بعدا بهم گفت

ولی هیچی مثل کتک خوردن این نبوده که میکفته یه دوستی داشتم کا ند و م هاشو داده بوده به شوهرم نگه داره مادرشوهرم رفته دیده یک عالمه کتک خورده شب هن پشت وانت توی کوچه خوابیده بوده

😂😂😂😂

مطمین هستم مال خودش نبوده حال توصیح ندارم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

اره همیشه تعریف میکنه با چه اب و تابی 😁😁😁😁😁ولی قابل گفتن نیستن 😂😂😂😂از سایت میندازنم بیرون هیچ از مملکت هم فراریم میدن 😬😂😂😂😁

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

مجردی نداشت شوهرم فقط قبل اینکه دوس بشیم یه بار گفت بادوستام قلیون کشیدم بوش نمیره چیکار کنم راه کار دادم بهش😁😅

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من جات بودم تیکه تیکش میکردم🔪😬😁

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
اونکه کاندوما رو دوستش داده نگه داره دروغ همه پسراس🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

میگفت یه بار با دوستم دوتا دختر مایه دار رو مخ کردیم رفتیم لژ همه چی سفارش دادیم بهترین غذا و قلیون و فلان بعدش دوستم گوشی رو بهونه کرد منم بلند شدم پیچیدم به بهانه دسشویی سوار موتور شدیم گازشو گرفتیم رفتیم 800 تومنم خرج گذاشتیم واسه دخترا🙄🙄

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738

شوهر من حاضرم قسم بخورم ی دوست دخترم نداشته 

ی بار ک تو سیزده بدر رفته بودن بیرون ی دختره میاد بهش میگه آقا میشه از ما عکس بگیرین شوهر منم که انگار دخترا لولو أن پا میزاره به فرار

من جات بودم تیکه تیکش میکردم🔪😬😁

بیخیال 😂😂😂😂

من خودم دوست پسر داشتم ولی بهش نگفتم اون لااقل شهامت رو داشته 

قبل عقدمونم منو برد سیم کارت عوص کنه برای خودش

میگفت یه بار با دوستم دوتا دختر مایه دار رو مخ کردیم رفتیم لژ همه چی سفارش دادیم بهترین غذا و قلیون ...

اره شوهر منم😂😂😂😂

بیخیال 😂😂😂😂 من خودم دوست پسر داشتم ولی بهش نگفتم اون لااقل شهامت رو داشته  قبل عقدمونم من ...

شوهر من بیچاره مجردی نداشت اصلا🤣🤣

شوهر من حاضرم قسم بخورم ی دوست دخترم نداشته  ی بار ک تو سیزده بدر رفته بودن بیرون ی دختره میاد ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟
2706