2733
2734
عنوان

۹/۹/۹۹ آخرین تاریخ رند قرن 😇✌

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
4/4/1444

نه دیگه ۴۴/۴/۴ میشه.اگه بخوای ۱۴۰۰ حساب کنی پس الانم باید ۱۳۰۰ حساب بشه دیگه. یعنی۱۳۹۹/۹/۹

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
تاریخ رند بعدی کیه؟ 

۱/۱/۱۴۰۱

۴/۴/۱۴۰۰

۱۱/۱۱/۱۴۱۱

۴/۴/۱۴۴۴

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740
در تاریخ ۹٫۹٫۱۴۹۹ هیچکدوم از ما زنده نیستیم.

بماند این‌کامنت یادگاری😁

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

خدایا همیشه کنارم باش،امید بهم بده....🌸

در آینده مستقل بشم،تو زندگیم موفق باشم🌸

بهترین زندگی رو داشته باشم🌸

خودم‌و‌‌خانوادم و همه عزیزان همیشه سالم‌وسلامت باشیم.

فقد خیلی خیلی عاشق مستقل شدنم تک زندگی کنم تا ابد ی زندگیه شیک و آروم و راحت♥