2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تهران باشه خوبه چون دوتا بچه کوچیک دارم 

والا نمیدونم

موهای منم خیلی کم پشته هرکاری میکنم فایده ای نداره ولی از کاشت هم میترسم🤦‍♀️

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨
2728
عزیزم تهران باشه خوبه چون دوتا بچه کوچیک دارم 

خانوم من آنیل کاشت کردم 10 روزه از همین نی نی سایت اسمشو دیدم اینستاشو چک کردم تحقیق کردم رفتیم کلینیک آنیل تا الان واقعا از تمیزی و رسیدگی و دکتر و درد واین چیزا راضی بودم واقعا هرکی هم اومده بود راضی بود البته چون کرونا بود کلا 3 نفر بودن حضوری واسه معاینه و مزو میومدن خوب بودن و راضی ولی من قبلش به یه سری بیمارا دایرکت دادم راضی بودن

خانوم من آنیل کاشت کردم 10 روزه از همین نی نی سایت اسمشو دیدم اینستاشو چک کردم تحقیق کردم رفتیم کلین ...

حالا قراره خانومم بره اینجا پی آر پی واسه رشد و ریزش موهاش بعد این محدودیت ها و من یکم بهتر بشم. خودمم منتظر جوابشم نتیجه نهاییمو ببینم چی میشه بعد فاز ریزش و اینا البته جسارت نباشه خانوم نظر دادم 

والا نمیدونم موهای منم خیلی کم پشته هرکاری میکنم فایده ای نداره ولی از کاشت هم میترسم🤦‍♀️

شما فکنم مثل همسر من بتونی prp اینا کنی کاشت نخوای ایشونم میخواست دکترم گفت با prp رشد و نازکی موهاش خوب میشه پر میشه الان یه چیز دیگه هست اونم خوبه فبلر مو اسمش ولی گفت گرون تره ما prp براش انتخاب کردیم با دکترش

2738
ترس نداره که عزیزم حالا من نازی اباد نوبت گرفتم فردا میرم مشاوره ببینم چی میگه

کیه تو نازی اباد؟اسم و ادرسشو بیزحمت میگی؟

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨

عزیزم من شوهرم پیش دکتر نیلفروش زاده کاشت مو  انجام داد پارسال خیلی طبیعی و خوب شده. چند تا خانم هم اونجا بودن کاشت انجام داده بودن راضی بودن. یه کم کلینیکش شلوغ بود ولی واقعا میارزید. چون یکی از آشناها رفته بود پیش یه دکتری کاشته بود هم بنده خدا خیلی درد داشت هم اونجوری طبیعی و قشنگ نشده بود.

https://www.nilforoushzadeh.clinic/services/%da%a9%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d9%85%d9%88/