2733
2739

برا همین میگم تا قدرتمند و دارای استقلال مالی نشدید شوهر نکنین 

بابا شوهر همیشه هست 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمنم مدام سرکوفت میزنه بعدش میگه شوخی کردم 

مدام میگه چقدر میخوری چقدر میخوابی یا مثلا هرچی بهش میگم میگه پولشو خودم دادم ،ناراضیی برو بعدشم میگه شوخی کردم مگه میشه آدم همچین چیزایی بگه رو شوخی

2731
شوهرمنم مدام سرکوفت میزنه بعدش میگه شوخی کردم  مدام میگه چقدر میخوری چقدر میخوابی یا مثلا هرچی ...

با شوخی حرفشونو میزنن مال منم همینطوره😔 اگه شاغل بودم زیونم دراز بود روش😔

عزیزم مردی که این طور میخواد خودشو بهت ثابت کنه و هی میگه این کار کردم و اون کارو کردم یعنی میخواد د ...

عزیز این راهکار حداقل روی اکثر مردای ایرانی جوابگو نیس انقدر بی جنبه ان ک هوا برشون میداره دیگه کم کم باور میکنن سلطانن و باید در کنار سلطنت برای زن و بچه بفکر حرمسرا باشن زنشونم میشه کنیز زرخرید

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
کاش خدا صدای تو رو بشنوه منکه هیچ😭😭

واقعا متاسفم برای مرد های که خیانت میکنن ومتنفرم از هم جنس خودم که باعث عم و ناراحتی هم جنسش میشه خب بگو مردک توکه داری همه غلطی برای اون زنه هرزه میکنی برای زن خودت بکن ببین چور دورت میگیرده بیشعور نفهم واینکه دوست عزیزم شک نکن که خدا بد جوابی به این کارش میده اما به وقتش تواگه یکی بیاد به بچه ات بدی کنه برنمیگردی ازبچه ات دفاع کنی؟مطمئنن برمیکردی حالا خدا که ازیه مادر مهربون تره حتما ازبنده خودش دفاع میکنه

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
2738

یاد بگیر قوی باشی وقتی نادیدت گرفته تو هم نادیدش بگیر. انگار مرده. زندگی کن و به بچه ها و خودت برس بزار هی بگه. همه ی من توی این شرایطی همیشه میگم چقدرررر صبوره. از جایی به بعد بیخیال شد و فقط بخودش و خونه و بچه میرسه . 

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
خودم نمیخام برا شوهرم میخام منتها میترسم خوابش ببره اخه راننده کامیونه😑

خوب نه راننده کامیون بهش نده  !!

اگه اذیتت می کنه خودت استفاده کن!!  حداقل خودت ریلکس تر بشی!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
شوهر منم سرکوفت میزنه دیده بود من عینکی ام الان ۴ ساله باهمیم دیشب میگه تو پر عیبی چشمات مشکل داره ...

میخواستی بهش بگی چشمای من انقد خوشگل گذاشتم پشت ویترین تا چشم تو دربیاد😡

2706