2737
2734
عنوان

یادگیری انگلیسی برای کودکان

159 بازدید | 12 پست

سلام

لطفا تجربه خودتون را برای آموزش زبان برای کودکان بهم بگید

تا قبل از چند سالگی بهتره درگیر این موضوع نشوند؟ و چه روشی مناسب است؟

اگر قبلا این موضوع مطرح شده و جواب های و تجربیات زیادی از والدین در آن مطرح شده لطفا لینک تاپیک را برایم ارسال کنید

ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پسر من سه سالشه 

حروف و اعداد انگلیسی رو میشناسه و حفظه

چن تا شعر انگلیسی بلده

کلمات کلیدی رو کامل بلده و حیوانات و میوه ها

خیلی چیزها رو معادل فارسیشون رو نمیدونه

من سی دی های دو زبانه براش می ذارم دیروز داشت بپر بپر میکرد میگفت jump jump 

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

ممنونم دوستان

فکر نمی کردم اینقدر سریع این همه نظر را دریافت کنم

تجربه خودم برای کودک 29 ماهه خودم را هم براتون بگم اینکه چند تا کارتون انگلیسی که مدتی هست (تقریبا 3 ماه)  براش می گذارم اولا رابطه خوبی با کارتون ها داره و واقعا دوستشون داره و دوم اینکه برخی کلماتش را خوب متوجه شده و حتی به کار می بره

یک سوال از مدیران سایت: آیا نی نی سایت قبلیت تعریف نظرسنجی دارد که بتوانیم جمع بندی داشته باشیم

2738
پسر من سه سالشه  حروف و اعداد انگلیسی رو میشناسه و حفظه چن تا شعر انگلیسی بلده کلمات کلیدی ر ...

وای جدی از کی شروع کردین .منم الان پسرم 6 ماهشه سی دی های دوزبانه رو براش گرفتم ولی زیاد نمیذارم نگاه کنه بیشتر گوش بده

ممنونم دوستان فکر نمی کردم اینقدر سریع این همه نظر را دریافت کنم تجربه خودم برای کودک 29 ماهه خودم ...

شما هم از کارتن های دو زبانه دکتر امینی استفاده میکنین.منم الان 3 هفته هس میذارم براش خیلی خیلی دوست داره و با ذوق نگاه میکنه پسرم 6 ماهشه

وای جدی از کی شروع کردین .منم الان پسرم 6 ماهشه سی دی های دوزبانه رو براش گرفتم ولی زیاد نمیذارم نگا ...

6 ماه که به نظرم خیلی زوده

البته من خودم این تاپیک را زدم که اطلاعاتم بیشتر بشود اما از نظر خودم تا زمانی که بچه زبان مادری خودش را یاد نگرفته و نمی تونه صحبت کنه یادگیری یه زبان دیگه اشتباه هست (نظر شخصی به عنوان یک مادر)

6 ماه که به نظرم خیلی زوده البته من خودم این تاپیک را زدم که اطلاعاتم بیشتر بشود اما از نظر خودم تا ...

ولی دکتر امینی که من باهاشون صحبت کردم گفت خیلی خوبه فقط بیشتر از40 دقیقه نباید نگاه کنه بیشتر بشنوه فقط گفت دیرتر به حرف میاد ولی زبون مادری رو یاد میگیره