2733
2739
عنوان

حضور آدم نادرست در جمع؟ به تجربه تون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 41 پست

بندازینش بیرون رک و بی رودربایستی

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ببین واقعن اینطوری یا فقط اسمش بد در رفتە اگە واقعن اینطوری بود خیلی راحت ازش دوری کنید  گشتن ...

من که خیلی به همه خوشبینم ولی رفتارش واقعا نرمال نیست توجمع. بیشتر میترسم بگم دوست خودم ناراحت بشه. چون اون معرفیش کرد به جمع ما

تیکر 
ایران نیستیم عزیزم

عزیزم یعنی اونجا کرونا نیست؟؟

ولی کلا با آدم ناجور کات کن تا به زندگیت صدمه نزده مستقیم و رک به دوستت بگو

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2738
اینجا ک هستیم زیاد کرونا نیست عزیزم. ما تنهاییم اینجا. دوستامون آدمای خوبین

عزیزدل همین دورهمیا کرونا رو زیاد میکنه دیگه.من نگفتم دوستات ادمای بدین.مگه ادمای خوب کرونا نمیگیرن.منم تنها و غریبم اما اصلا رفا و امد نمیکنم .برای سلامتیت میگم.و در مورد سوالت باید بگم همیشه میگن ادمو باید از دوستاش شناخت.اگرم تو شهر کوچکی هستین که دیگه بدتر

برای اینکه خدا یه نی نی دختر سالم بهم بده یه صلوات مهمونم کنید.

عزیزم دوستی با شخص ناباب باعث میشه که تو هم بدنام بشی اگه میتونی این شخص رو محترمانه از جمعتون بیرون کن اگه هم نمیتونی خودت از جمع اونا بیرون بیا اینجوری به زندگی خودت اسیب نمیزنی

به نظرم یه مدت نرین باهاشون بیرون...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

شوهرت از کجا فهمیده آدم خوبی نیست شاید به شوهرت چراغ سبز نشون داده🙄

کلا به نظر من جمع شدن هارو محدود کنید آدم درست ها هم دچار لغزش میشن البته اگه پای شوهراتونم تو جمع بازه

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
من که خیلی به همه خوشبینم ولی رفتارش واقعا نرمال نیست توجمع. بیشتر میترسم بگم دوست خودم ناراحت بشه. ...

ناراحت میشە کە بشە ⁦🤦🏻‍♀️⁩😬😬

خودش ینی نمیتونە تشخیص بدە این بە درد جمع نمیخورە

تازە من بودم معذرت خواهی میکردم واسە تصمیم زور هنگامی کە گرفتم و تغییرات بدی بە جمعمون اضافە کردم

ولی خیلی معمولی بهش بگید 

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩
اسبت باد داده یا گرد و خاک کرده؟

اولی 😷

شما ببخشینش لوبیا داشتیم دیشب

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706