2737
2734

من تنبلی تخمدان دارم و ریزش شدید مو ،مشکل هورمونی ندارم شکر خدا ،کسی از دوستانه نی نی سایتی گفته که امپول پروژسترون خوبه برای درمانش و امروز من وقت دکتر گرفتم تا با دکترم در جریان بزارم. لطفا اگر اطلاعیدارید یا استفاده داشتید راهنمایی کنید ؟ نمیدونم دیگه چیکار کنم 😔😔😔😔  مشکل هورمون ندارم قرص جلوگیری و.. هر چی ک میخورم اثری نداشته بسرم زده حتی کار دیگه انجام بدم برای درمانش چون همسرم اصلا کمکی نمیکنه برای درمانم و دیشب یکی از نینی یایتی ها گفت امپول پروژسترون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پریودت عقب میفته ؟ تنبلی داری 

نه ولی پلی کیستیکم بالا نوشتم همچیزو عزیزم

برای ریزشمم دکتر که خیلی رفتم همشون میگن با بارداریت رفع میشه و همسرم اصلا درک نمیکنه منو دیگه فکر چیز دیگه ای اقتاده بودم تو تاپیک قبلی که یه خانومی گفت امپول پروژسترون جواب میده منم انروز وقت گرفتم برای دکتر زنانم که باهاش در میون بزارم هورمونامم خدارو شکر اکیه اما ریزش دارم گفت پلی کیستیکت استرسیه تحریکه بدنته چون تو سن بارداریذهسای و اقدام نداری اینجوری داره خودشو نشون میده