2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شما تهران هستید؟ 

اره تهرانم 

دکترم هم تهران و کرج کلینیک دارن و انلاین هم با تمتس تصویری مشاوره میده ولی سرش شلوغه به این راحتیا وقت نمیده من خودمم منتظر بودم کلی ولی واقعا ارزشش رو داشت

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
اره تهرانم  دکترم هم تهران و کرج کلینیک دارن و انلاین هم با تمتس تصویری مشاوره میده ولی سرش شل ...

عههههه فکر کنم قبلا گرفتم شمارشو ازتون. اتفاقا منم تو نوبتم بخاطر تعطیلی کرونا خیلی وقته منتظر موندم. 

خانم ریاحی رو منظورتونه. الان تو پیام‌های خصوصیم دیدم😅👍

عههههه فکر کنم قبلا گرفتم شمارشو ازتون. اتفاقا منم تو نوبتم بخاطر تعطیلی کرونا خیلی وقته منتظر موندم ...

عه  واقعا ؟ دیدم اسمت چقدر آشناس ولی یادم نمیومد ، چه عالی پس شما هم وقت گرفتی ازشون ؟. نگفت چقدر طول میکشه ؟ ولی منتظر بمون کارش خیلی خوبه پشیمون نمیشی 

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
من میشناسم کارش حرف نداره خودم هم پیشش میرم و جواب گرفتم   ولی سرش یکم شلوغه

شماره مطبشون رو بهم میدید؟؟

جلسه ای چقدر میگیرن؟

عزیزم من مشکل خود کوچیک بینی و کمبود اعتماد به نفس دارم توی این زمینه میتونن‌ کمک من بکنن

شماره مطبشون رو بهم میدید؟؟ جلسه ای چقدر میگیرن؟ عزیزم من مشکل خود کوچیک بینی و کمبود اعتماد به نف ...

اره عزیزم لطفا بعم پیام بده برات میفرستم شماره خودشونو باهاشون هماهنگ کن 

توی دو تا مطب هستن هر کدوم بهت وقت دادن

اره برای اعتماد بنفس هم بهت کمک میکنه کلا منکه خیلی مشکلات زیادی داشتم که اصلیه ش اضطراب بود ولی خیلی بهم کمک کرد 

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
عه  واقعا ؟ دیدم اسمت چقدر آشناس ولی یادم نمیومد ، چه عالی پس شما هم وقت گرفتی ازشون ؟. نگفت چق ...

تو واتساپ پیام دادم گفتن بخاطر کرونا فعلا حضوری وقت نمیدن و باید منتظر بمونم. اسم و مشخصاتمو دادم بزارن تو لیست انتظار. آنلاین دوست ندارم من😣

2706