2737
2739
عنوان

چرا مردا اینجوری شدنننن😮😨😒

2982 بازدید | 59 پست

جدیدا میشنوم مردای اطرافم با وجودیکه زن دارم صیغه هم دارن اخه چرااا😣مگ زن دارید دیگ میخواید چیکار..یا مجردا به جای زن گرفتن صیغه میگیرن

مشکل از اون خانومایبم هست که باوجود اینکه میدونن مرد متاهله صیغه میشن.. 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم خیلی میبینم توفامیل زنشون خوشگل ولی متاسفانه صیغه هم داره دلیلشو نمیدونم خب من میگم طلاق بده بره چرا این کارومیکنن کثافتا

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤

خخخخ دوستم کارمند بانکه تو مشهد رییسش که زن داره دوتا بچه هم داره بهش گفته بیا صیغم شو تا معاون بانک بکنمت جالبه دوستم قبول نکرده از شعبه  احمد اباد فرستادش طرفای شاندیز 

مشکل از اون خانومایبم هست که باوجود اینکه میدونن مرد متاهله صیغه میشن گ. 

خب زن های..هم هست اما من موندم تو کار این مردا چرا یه مرد با ابرو و با خانواده با افتخار میگه ۲تا صیغه دارم وقتی زن جوون و بچه کوچیک داره

2706