2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

سایت خراب نیست دیگه آپشن عکس گذاشتنو سوسکی حذف کردن 😂😂😂🔫🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد...

حالا ک هررچی تو دلت بود چرا دیگه بهش زنگ میزنی بزار حرفاتو تو مغزش تحلیل کنه

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤

سلام عزیزم

محمد جان ازین به بعد زحمت اتو کشیدن لباسات با خودته چون یادت رفت تشکر کنی.عوض کردن رو بالشتی و کارهای شخصیتم با خودته چون من کارهای ریزو درشت زیاد دارم که طبق گفته خودت واسه خودم انجام میدم.حالا چیزایی مثل دمنوشو چای میوه  تخمه دسر کیک و..................انجام میدم در صورتی که از کلمه لطفا استفاده کنی.ولی ازین به بعد میخوام واسه خودمم وقت بذارم تو یه جمعه ها رو داری که استراحت مطلق داشته باشی من همونم ندارم منم استراحت میخوام گناه نکردم زن خونه شدم.اگرم فکر میکنی منو میبری مجلس ختمو خرید سیب زمینی پیاز پمپ بنزین خیلی به من خوش میگذره و تفریح به حساب میاد سخت در اشتباهی دیگه ازین لطفا نکن.جدی گفتم همه اینا رو به خودت بیا

با تشکر

الهام خانوم

یعنی چی شده امروز زود میرسم ب همجا:/

زنده ای عزیزم؟ 😂😂😂😂

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2706