2737
2739
عنوان

بچه ها به نظرتون کرونا، روی اومدن خواستگار و.. تاثیری گزاشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 111 پست
خیلی کمتر شده ،ولی کیفیتش نسبت به قبل بهتر شده،معیارای خودمم هی داره عوض میشه،هر چی سنم بالاتر میره ...

دقیقا منم همین... عین خودتم از همه لحاط. خواستگارام کم تر ولی با کیفیت تر شدن و خودمم خیلی سخت گیر تر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همین 😑 ولی حالا بزار اصلا ببینیم خواستگار میاد یا نه تا بعد انتخاب😐😂 آخرین خواستگارت کی بود؟& ...

اخرین خواستگارم ماه قبل بود ،البته بودن که زنگ زدن ولی در حد من نبودن نذاشتیم بیاد

شما شرایطتون چیه؟؟ چه رشته ای خوندین کدوم شهرین

😂😂بابا شرایط من چه اهمیتی داره. مگه خواستگاریه؟ 😂 من همینجوری برام جالب شد ببینم شرایط برادر 30 سالتون چطوریه که دختر 28 به بالا  و کم توقع می پسنده؟ همین. حالا اگر خصوصی نیست  و راحتید بگید 😊

اخرین خواستگارم ماه قبل بود ،البته بودن که زنگ زدن ولی در حد من نبودن نذاشتیم بیاد

من آخرین خواستگاری که راه دادیم خونه 2 ماه پیش، بود و تو این مدت هم یکی دو تا تلفنی بوده که اوکی نشده... و این به نسبت قبل من خیلی کمه... من تا سال پیش، ماهی حداقل 3 تا اینا داشتم.. 

2738
من آخرین خواستگاری که راه دادیم خونه 2 ماه پیش، بود و تو این مدت هم یکی دو تا تلفنی بوده که اوکی نشد ...

اره دقیقا مال منم قبل کرونا خیلی زیاد بود ،ولی الان نه ،بیخیال تعداد مهم نیس ،مهم اینه شخص مورد پسند بیاد

اره دقیقا مال منم قبل کرونا خیلی زیاد بود ،ولی الان نه ،بیخیال تعداد مهم نیس ،مهم اینه شخص مورد پسند ...

دقیقا... آره بابا کیفیت مهم تر از کمیته...ولی من برام عجیب بود که پرسیدم... به نظرت به خاطر کروناست که کم شدن؟؟ تو هم 27 سالته؟ 

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕
2706