2733
2739
عنوان

به نظرتون من باردارم؟؟

91 بازدید | 11 پست

من سه ماهه اقدامم

ماه های قبلی کلا حس بارداری داشتم و پریود شدم

این ماه کلا نه حس پریودی دارم نه بارداری

امروز موعد پریودمه

پریودام ۳۰ روزه و منظمه

به نظرتون کی بی بی چک استفاده کنم نتیجه میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه این میگم یه هفته دیگش بری سونو که اگه لقاحت دیر باشه توی سونو  شکمی ساک دیده نمیشه استرس عالم و آدم میاد تو وجودت. اون موقع برو که خیال خودت راحت باشه که یوقت سونو واژینال برات انجام ندن. این دوران و کشیدم که میگم اینقد سونو واژینال انجام دادن که بچم 6 هفته سقط شد

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺
2731
واسه این میگم یه هفته دیگش بری سونو که اگه لقاحت دیر باشه توی سونو  شکمی ساک دیده نمیشه استرس ع ...

عزیزم مرسی از راهنماییت

فقط صبر کردن برا اینکه بدونی بارداری یا نه سخته

عزیزم مرسی از راهنماییت فقط صبر کردن برا اینکه بدونی بارداری یا نه سخته

میدونم چی میگی از ته دلم درکت میکنم. ولی هروقت فهمیدی بارداری. تا یه هفته بعدش اگه درد زیادی نداشتی پیش این دکتر اون دکتر نرو. 

این استرسی رو که میگی من چندبرابرشو کشیدم

عزیزم مرسی از راهنماییت فقط صبر کردن برا اینکه بدونی بارداری یا نه سخته

هرچی بیخیال تر باشی واست زودتر میگذره ولی اگه بخای بشینی روز شماری کنی ببینی کی 7 روز دیگه میشه. این هفت روز برات اندازه 1 سال طول میکشه. یکاری کن خودتو سرگرم کنی

2740
هرچی بیخیال تر باشی واست زودتر میگذره ولی اگه بخای بشینی روز شماری کنی ببینی کی 7 روز دیگه میشه. این ...

والا این ماه زیاد استرس نداشتم چون کلا سرگرم بودم و وقت نداشتم روزارو بشمارم

صبح هم بی بی زدم با اینکه به روز فقط گذشته بود منفی شد و زد تو ذوقم

حالا اگه پری نشم تا هفته بعد میرم آزمایش میدم

به جز وقتی که حامله بودم و ۵ هفته خود به خود سقط شد پریودام منظم بود و به موقع پریود میشدم

والا این ماه زیاد استرس نداشتم چون کلا سرگرم بودم و وقت نداشتم روزارو بشمارم صبح هم بی بی زدم با ...

بزار یک هفته بگذره ان شاء الله مامان میشی عزیزم. منم سقط توی 6 هفته داشتم که خود به خود سقط شد. 

بزار یک هفته بگذره ان شاء الله مامان میشی عزیزم. منم سقط توی 6 هفته داشتم که خود به خود سقط شد.  ...

مرسی عزیزم انشاا... شما هم زود زود مامان بشی و خبرشو بدی😍😍